2+1 svatba Ondřeje Brzobohatého: Ano, zasnoubili jsme se, potvrdila krásná Daniela Písařovicová

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2023

Plánují spolu budoucnost - tak se dá uvažovat o kroku, který učinila pohledná Daniela Písařovicová (44) po více než ročním vztahu s Ondřejem Brzobohatým (40). Nedávno opustila svůj byt, který plánuje pronajmout, a přestěhovala se ke svému partnerovi. Teď pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že se s hudebníkem a hercem, který byl již dvakrát ženatý, zasnoubili. "Ano, zasnoubili jsme se," uvedla okouzlující moderátorka na dotaz.

Ondřej Gregor Brzobohatý, který je synem zesnulého velikána českého filmu Radka Brzobohatého (†79), za svůj poměrně krátký život stihl vstoupit do dvou manželství, která se ale nepovedla. Teď už s velkými zkušenostmi plánuje třetí manželství - jenže tentokrát zvolil zcela jinou ligu.

Do prvního manželství sebevědomý Ondřej vstoupil v říjnu 2008, jeho vyvolenou se tehdy stala televizní produkční Johana Indráková (dnes používá jméno Arletová). Ta tehdy byla spojená se seriálem Ulice a Hana Gregorová dala najevo, že pro její rodinu není dost dobrá. "Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu. Ondrovi to všechno nevadí. Je to jeho život, on se tak rozhodl. S Radkem si myslíme, že je na manželství ještě příliš mladý a celá ta svatba je zbytečná. Vždyť žijí v pronajatém bytě, nemají děti… Tak k čemu svatba? Jen proto, aby se jeho žena mohla podepisovat jako Brzobohatá," uvedla v roce 2008 Hana Gregorová pro deník Aha!. Rozvod se konal v roce 2013.

Když si Ondřej Brzobohatý v roce 2016 na velkolepé svatbě v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře bral Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou, tak mu jeho vlastní matka sebrala mediální pozornost, když se na akci tulila k mladému partnerovi Koptíkovi, což zachytila řada fotografů. Velké výhrady ale měla také ke Kuchařové, která přísnou herečku rozhodně neomámila na první pohled.

"Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," uvedla pro stejný deník žena, která dnes žije s Koptíkem v maďarské Rajce u slovenských hranic. Tehdy také Ondru a Taťánu kritizovala za styl svatby, přišlo jí, že je zbytečné dělat kolem veselky tajnosti, když se v Česku stejně všechno provalí. Rozvod se konal v loňském roce, na církevní se ještě čeká.

S okouzlující brunetkou to Ondřej Brzobohatý myslí podle všeho velmi vážně. Před necelým rokem došlo na představení partnerky s jeho matkou, a to v divadle Karlín, kde proběhla slavnostní premiéra muzikálu z pera umělce - Slunce, seno, jahody. Na akci samozřejmě nemohla chybět jeho přítelkyně Daniela Písařovicová ani matka Hana Gregorová.

"Ondrovu maminku jsem na premiéře neviděla poprvé. Byly jsme představeny už dříve. Víc k tomu ale říkat nechci," řekla tehdy pro redakci ŽivotvČesku.cz charismatická Daniela Písařovicová, která s hudebníkem plánuje podle všeho velkou společnou budoucnost.

"Ano, zasnoubili jsme se," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz charismatická Daniela Písařovicová skutečnost, že partner Ondřej před ni poklekl na nedávné dovolené na Maledivách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.