29 let od vzniku seriálu Krok za krokem. Herečka Suzanne Somers je stále elegantní dáma

Herečka Suzanne Somersová
Herečka Suzanne Somersová
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2020

Mnozí mají v paměti seriál o početné rodince Krok za krokem, který si před lety v Česku zamiloval snad každý televizní divák. Od vysílání první epizody uplynulo 29 let. Jednou z nejvýraznějších postav byla rozhodně matka seriálové rodiny Carol, kterou ztvárnila herečka Suzanne Somers (73), která ve svém věku by mohla životní vitalitu rozdávat na potkání.

Půvabná matka početné domácnosti to v komediálním seriálu neměla jednoduché. Zatímco Carol s manželem Frankem spojovala upřímná láska, jejich děti z prvních manželství to měly přesně naopak.

Nekončící naschvály a různé lumpárny byly rozhodně zpestřením každého dílu. A jak to bývá, i seriál, který se vysílal v rozmezí let 1991–1998 skončil šťastně.

Když ale dojde na život herečky Susanne Somers, jednoduché to vždy neměla. Narodila jako dcera alkoholika, ve škole ji trápila dyslexie a studia jí příliš nešla. Zachránil ji přirozený hudební a herecký talent, díky němuž po střední škole zamířila na konzervatoř. Jenže následně otěhotněla a po šesti měsících studia ze školy odešla. Otce svého syna Bruce Somerse si vzala, ale rozvod přišel o dva roky později.

Následně se Suzanne seznámila s Alanem Hamelem - osudovým mužem. S koncem sedmdesátých let se dostavily první herecké úspěchy, když získala slušné role a radostí do života byla svatba.

Další životní zlom přišel na počátku devadesátých let. V roce 1991 přišla role, která jí změnila život – ztvárnila seriálovou mámu Carol Fosterovou. Od skončení Kroku za krokem už se ale k herectví příliš nevracela. V současnosti žije s manželem a synem a živí se hlavně podnikáním. A rozhodně podle posledních snímků je vidět, že i když má sedmdesátku dávno za sebou, pořád se udržuje v dobré formě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.