4 roky pod čepcem. Monika Leová zavzpomínala na svůj veselý svatební den. A promluvila o druhém těhotenství

Modelka a moderátorka Monika Leová s dcerou
Modelka a moderátorka Monika Leová s dcerou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2022

Modelka a moderátorka Monika Leová (30) zavzpomínala na svou vydařenou veselku, která proběhla již před čtyřmi lety. Na sociální síti se pochlubila veselým videem ze svého velkého dne. S manželem Martinem Košínem (31) mají velmi pěkný vztah a spoustu plánů do budoucna. "Chtěli bychom druhé dítě," přiznala pohledná maminka malé Mii.

Manželé jsou Monika Leová a Martin Košín čtyři roky, předtím spolu však dalších osm let chodili. Protože jsou oba velmi mladí, ze základních počtů vychází, že spolu začali randit, když musela minimálně Monika ještě chodit na střední školu. Je tak jednou z mála modelek, kterou nepostihla »missí nemoc«, kdy po úspěchu v showbyznysu nevyměnila partnera za novější model.

Ba naopak, právě oslavili výročí a zavzpomínali, jak veselý jejich výjimečný den, který proběhl ve východních Čechách, byl. Od klasické svatby jej odlišily některé tradice, které pochází až z dalekého Vietnamu. Z otcovy strany má totiž pohledná moderátorka původ právě tam, a tak se s manželem rozhodli potěšit její vietnamské příbuzenstvo. To však nebylo jediné, co se na veselce událo neobvykle. Dokonce ani první tanec novomanželů, který se obyčejně nese v poměrně vážném duchu, v jejich případě neproběhl tak docela standardně, jak dokládá video, které modelka zveřejnila na sociální síti Instagram.

Dvojice, která se seznámila naprostou náhodou během toho, co vyrazili jako garde na rande Moničiny sestry a kamaráda jejího současného muže Martina Košína, se poměrně nedávno stala společně poprvé rodiči. Jejich dcera Mia oslavila první narozeniny a v současnosti již zvládá pobyt bez rodičů u babičky. "Mia už byla přes noc u babičky, a tak jsme mohli »vyrazit na tah«," prozradila pro ŽivotvČesku.cz moderátorka poté, co před nějakou dobou navštívila Česko-Slovenský ples.

I když by se tak mohlo zdát, že se život mladé rodiny konečně dostává do normálních kolejí, odhodlaná dvojice si pro sebe pomalu připravuje zvýšení náročnosti rodinného života na vyšší obtížnost. "Určitě bychom chtěli druhé dítě. Já jsem navíc vždy chtěla děti tři. Uvidíme, jak to půjde se dvěma, a potom se rozhodneme, protože každý sourozenec může být samozřejmě úplně jiný," nastínila Monika Leová pro ŽivotvČesku.cz, jak si s manželem představují svou budoucnost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.