4. výročí svatby Moniky Babišové a premiéra je za rohem. Zásadní role je na manželovi. Slavíme to bez dětí, říká

Premiér Andrej Babiš s manželkou a dcerou
Premiér Andrej Babiš s manželkou a dcerou
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2021

V nadcházejícím týdnu to budou přesně čtyři roky, kdy si Monika Babišová (47) řekla své »ANO« s premiérem Andrejem Babišem (66). Stali se z nich manželé, když svůj svazek zpečetili přesně 29. července 2017 na kontroverzní farmě Čapí hnízdo. Pohledná blondýna pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že je sama zvědavá, s čím přijde manžel v rámci oslavy, která bude jen ve dvou. "Slavíme to sami, bez dětí," prozradila manželka předsedy vlády.

Zmíněné datum je pro rodinu premiéra hodně významné. Stvrzení jejich svazku přišlo až po třiadvaceti letech společného soužití. Babišovi spolu měli už i dvě děti, než svůj vztah povýšili do stavu manželského. A ve čtvrtek tak dojde zcela jistě na nějakou příjemnou oslavu, kdy si připomenou, že si před čtyřmi lety dali manželský slib.

"Nevím, jak výročí budeme slavit. Vždy to nechávám na manžela. Ale slavíme to vždy sami, tedy bez dětí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová. V minulém roce se manželka premiéra dočkala velmi příjemného oběda. Zda dostala nějaký krásný šperk, už neprozradila.

Když Monika Babišová s premiérem vstupovali do manželství, obřad probíhal na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic ve Středočeském kraji. Na pompézní svatbě tehdy bylo kromě nejbližších také dalších 200 hostů. K oltáři vedl Moniku její bratr. Po svatebních slibů novomanželé společně zasadili strom na důkaz jejich lásky. Pak následovala velmi luxusní hostina, na které zpíval Michal David (61).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.