5 let ode dne, kdy si s partnerem řekli své ano. Prožíváme to samé, co na začátku vztahu, prozradil Honza Musil

Moderátor Honza Musil a jeho životní partner Jakub
Moderátor Honza Musil a jeho životní partner Jakub
Foto: Se svolením Honzy Musila
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Najít životního partnera, po jehož boku člověk zažívá opravdovou lásku, se dá považovat za výhru v životní loterii. Oblíbený moderátor Honza Musil (54) takové štěstí má, protože už pět let setrvává v registrovaném partnerství s Jakubem Bialým, který je pro něj osudovým mužem. "Nevšední, stále překvapující, inspirativní a hlavně pořád milující. Prostě jsme rádi, že se máme," vyjádřil se moderátor k pětiletému výročí pro ŽivotvČesku.cz.

Honza Musil je oblíbenou osobností českého showbyznysu, televizní diváci si ho oblíbili především jako moderátora pořadu zabývajícím se komplikovanými rodinnými či partnerskými vztahy. Z minulých let má za sebou náročné časy, kdy musel řešit vážné zdravotní problémy – v prosinci 2018 měl nehodu, kdy při pádu utrpěl poranění páteře, žeber a skončil i s propíchnutou plící. Naštěstí se zotavil a velkou oporou mu byl také životní partner Jakub, s nímž vstoupil do registrovaného svazku v roce 2016.

Sympatický pár spolu slaví již pětileté výročí od »svatby«, kdy jeden druhému řekl své »ano«. "Pět let s Jakubem uteklo sice jako voda… tak se to přece říká, ale všechno je jako na začátku. Nevšední, stále překvapující, inspirativní a hlavně pořád milující. Prostě jsme rádi, že se máme," řekl Honza Musil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Jakub při něm stál právě i v dobách, kdy to nebylo vůbec snadné.

Za pět let se u dvojice nic nezměnilo a pořád prožívá intenzitu vztahu jako na samotném začátku. Partneři spolu mají nemovitost, na které se snaží maximálně pracovat, aby z ní vytvořili útulný domov přesně podle jejich představ. "Kuba pořídil usedlost, která je 300 let stará, ale nejde o památku. Vracíme tomu původní ráz," dodal již dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.