5 let ode dne, kdy si s partnerem řekli své ano. Prožíváme to samé, co na začátku vztahu, prozradil Honza Musil

Moderátor Honza Musil a jeho životní partner Jakub
Moderátor Honza Musil a jeho životní partner Jakub
Foto: Se svolením Honzy Musila
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Najít životního partnera, po jehož boku člověk zažívá opravdovou lásku, se dá považovat za výhru v životní loterii. Oblíbený moderátor Honza Musil (54) takové štěstí má, protože už pět let setrvává v registrovaném partnerství s Jakubem Bialým, který je pro něj osudovým mužem. "Nevšední, stále překvapující, inspirativní a hlavně pořád milující. Prostě jsme rádi, že se máme," vyjádřil se moderátor k pětiletému výročí pro ŽivotvČesku.cz.

Honza Musil je oblíbenou osobností českého showbyznysu, televizní diváci si ho oblíbili především jako moderátora pořadu zabývajícím se komplikovanými rodinnými či partnerskými vztahy. Z minulých let má za sebou náročné časy, kdy musel řešit vážné zdravotní problémy – v prosinci 2018 měl nehodu, kdy při pádu utrpěl poranění páteře, žeber a skončil i s propíchnutou plící. Naštěstí se zotavil a velkou oporou mu byl také životní partner Jakub, s nímž vstoupil do registrovaného svazku v roce 2016.

Sympatický pár spolu slaví již pětileté výročí od »svatby«, kdy jeden druhému řekl své »ano«. "Pět let s Jakubem uteklo sice jako voda… tak se to přece říká, ale všechno je jako na začátku. Nevšední, stále překvapující, inspirativní a hlavně pořád milující. Prostě jsme rádi, že se máme," řekl Honza Musil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Jakub při něm stál právě i v dobách, kdy to nebylo vůbec snadné.

Za pět let se u dvojice nic nezměnilo a pořád prožívá intenzitu vztahu jako na samotném začátku. Partneři spolu mají nemovitost, na které se snaží maximálně pracovat, aby z ní vytvořili útulný domov přesně podle jejich představ. "Kuba pořídil usedlost, která je 300 let stará, ale nejde o památku. Vracíme tomu původní ráz," dodal již dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátor Honza Musil (53) se nedávno se svým životním partnerem Jakubem (31) přestěhoval ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu