5 snímků zásadní vlasové proměny. Tereza Kostková se pochlubila novým účesem, nechala si ustřihnout ofinu

Tereza Kostková
Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2022

Okouzlující Tereza Kostková (45) se divákům do paměti zapsala hlavně jako moderátorka divácky oblíbené taneční show StarDance. Aktuálně se pochlubila zásadní vlasovou proměnou, v rámci které si nechala ustřihnout ofinu. Soudě podle snímků, jí to velmi sluší. Změnu zdůvodnila tím, že za ní částečně stojí připravovaný projekt. Pro ŽivotvČesku.cz se nedávno rozpovídala o svém kolegovi Marku Ebenovi (64), se kterým se nenudí ani mimo natáčení.

Moderovat s Markem Ebenem mohla Tereza Kostková už v 90. letech, kdy se dostala do úzkého finále castingu televizního soutěžního pořadu O poklad Anežky České. Nakonec si ale produkce jako moderátorku vybrala Kláru Doležalovou (48).

Marek Eben ale na Terezu Kostkovou nedal dopustit a byl to on, kdo si ji vyžádal, aby s ním moderovala oblíbenou taneční soutěž StarDance. Tereza s Markem ale našli společnou řeč i mimo natáčení a baví se tím, že vzájemně zkouší svou paměť otázkami, kdo s kým tančil. "Marek rozhodně vede a pamatuje si toho víc," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz charismatická moderátorka, která se aktuálně pochlubila velmi příjemnou vlasovou proměnou.

"Kuk nový look. Letní sestřih a pravda také to trochu potřebuji k novému projektu, ale o tom až potom," napsal komentář k sérii pěti snímků pohledná herečka a moderátorka.

Tereza Kostková své nadání zdědila po rodičích - Carmen Mayerové (77) a Petru Kostkovi (84), kteří platí za mimořádně nadané umělce. Na svém kontě má několik desítek filmových rolí, ale její velkou vášní je i divadlo. Tomu se věnuje od raného mládí a na některé role stále vzpomíná.

"Určitě pro mě bylo zásadní setkání s Emilkou ze hry Naše městečko, s Evou v Gazdině robě, s Johankou z Arku, Roxanou v Cyranovi nebo Betty McDonaldovou," vyjmenovala nedávno pro ŽivotvČesku.cz Tereza Kostková, která se jednoznačně řadí k nejcharismatičtějším českým umělkyním. Zda její současná vlasová proměna stojí za divadelním, či televizním projektem, je zatím malou záhadou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.