7 let lásky a manželka v 6. měsíci těhotenství. Radek Kašpárek promluvil o velkém dnu

Andrea Kašpárková s manželem Radkem
Andrea Kašpárková s manželem Radkem
Foto: Archiv Andrey Kašpárkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2021

Je tomu přesně 7 let, kdy vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek (39) poznal svou osudovou ženu, manželku Andreu. Od té doby se mu změnil život, a to přímo pohádkově. Navíc teď spolu čekají prvního společného potomka. "Bude to kluk a moc se na něj těšíme," řekl pro ŽivotvČesku.cz porotce ze slavné kulinářské reality show. Zároveň popsal, jak se s manželkou seznámili.

Dlouhých sedm let jsou spolu a za tři měsíce se jim narodí vysněný chlapeček. "Manželka je v 6. měsíci těhotenství a těšíme se a užíváme si to. Miminko podle vyšetření roste jako z vody. Jméno jsme již dříve vybrali, bude to Sebastian," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický šéfkuchař, jehož restaurace získala pětkrát po sobě ocenění v podobě michelinské hvězdy.

Radek Kašpárek s manželkou Andreou oslaví příští měsíc rok od svatby. Zajímavostí je, že se zasnoubili v roce 2017 a s veselkou lidově řečeno otáleli. Pro ŽivotvČesku.cz oblíbený šéfkuchař zavzpomínal na dobu, kdy se s osudovou ženou poznal.

"První rande jsme měli v jedné kavárně v Telči a byla to láska na první pohled. Byl to náš velký den, kdy jsme se poznali, protože od té doby nám to skvěle funguje. Teď 13. března budeme mít roční výročí od svatby a lepší ženu jsem si nemohl najít. Andrea je mou osudovou ženou a skvělý parťák do nepohody. Pochopitelně drobná oslava v závislosti na vládních opatřeních bude. Takže buď v restauraci, nebo něco připravím doma," dodal s úsměvem gastro kouzelník, který kvůli vládním opatřením má už dva měsíce zavřenou provozovnu.

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu