Stiflerova máma podlehla plastikám: Herečka Jennifer Coolidgeová přiznala, že už nevypadá jako člověk

Jennifer Coolidgeová si je vědoma, že to hodně přehnala s plastickými úpravami
Jennifer Coolidgeová si je vědoma, že to hodně přehnala s plastickými úpravami
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 1. 2021

Slavná komedie Prci, prci, prcičky vyšla už v roce 1999 a někteří herci upadli v zapomnění. Nezapomenutelnou však zůstává herečka Jennifer Coolidgeová (59) alias Stiflerova máma zvaná sprostou zkratkou MCBP, která neukázala jen herecký talent, ale i bujné vnady. Oblíbená představitelka komediálních rolí podlehla zázrakům plastické chirurgie a po letech zůstal její obličej zcela »zmrazený«.

Stiflerova máma se objevila téměř ve všech dílech kultovní komedie a s výjimkou jednoho se jí podařilo svést zdánlivě nevinného Finche. Americká hvězda Jennifer Coolidgeová v záři slávy podlehla kouzelným proměnám plastické chirurgie a podstoupila tolik kosmetických úprav, že si přivodila víc škody, než užitku.

Na filmovém festivalu Provincetown přiznala, že měla herectví po roli Stiflerovy mámy pověsit na hřebík. "Když se sleduji v jiných filmech nebo seriálech, říkám si, že jsem měla po Prcičkách skončit. Nemusela bych hrát ty oteklé ženy s tlustým obličejem," řekla otevřeně sympatická blondýnka, která se objevila také v Moderní Popelce nebo Pravé Blondýnce v hlavní roli s Reese Witherspoon (44).

Herečka ztvárnila více postav otevřených k řešení sexuality a odráží se to i v jejím osobním životě. "Stává se mi, že když vedle mě sedí žena, začne se mnou řešit své problémy. I ty gynekologické a velmi otevřeně. Moc mi to nevadí, vyslechnu si je," řekla Jennifer Coolidgeová.

Filmová Stiflerova máma byla mohla získat titul královny plastických a menších estetických zákroků, o kterých se však nebojí mluvit a sama přiznává, že to s nimi hodně přehnala. "Odříznou mi povislá víčka, zbaví mě vrásek a já si říkám, že vypadám skvěle. Pak se podívám do zrcadla, usměju se a dojde mi, že už nevypadám ani jako člověk," svěřila se s upřímným vyjádřením deníku Review Journal.

Připustila, že si občas připadá jako klaun. "Věděla jsem, k jakému vzhledu mířím a co se se mnou stane. Nikdy jsem nevypadala přirozeně a lidé jsou na můj vzhled zvyklí. Nejsem pokrytec a neřeším plastiky ostatních," dodala Coolidgeová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.