Abby z Námořní vyšetřovací služby se dramaticky změnila. Pauley Perretteová má barevné vlasy a oteklou tvář

Herečka Pauley Perretteová
Herečka Pauley Perretteová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2021

Televizní seriál Námořní vyšetřovací služba představil v hlavním obsazení jako forenzní expertku Abigail »Abby« Sciutovou herečku Pauley Perretteovou (52), které přinesl popularitu, a díky němuž se dostala do povědomí diváků a získala si velkou základnu fanoušků. Před hereckou kariérou studovala trestní soudnictví a vyzkoušela si řadu různých povolání, kdy pracovala za barem nebo jako kuchařka na luxusní výletní lodi. Po 17 letech od natáčení se výrazně změnila a dnes by možná někdo měl problém uvědomit si, že jde o hvězdu populární kriminálky.

Americká herečka původem z New Orleansu měla v dětství sen pracovat mimo jiné jako agenta FBI a vyšetřovat zásadní kauzy a případy zločinců. I z toho důvodu se vydala cestou studia trestního soudnictví na georgijské Valdosta State University, ale tam její ambice neskončily. V New Yorku pokračovala na John Jay College of Criminal Justice. Největší životní příležitost přišla v roce 2003, kdy ztvárnila praštěnou forenzní specialistku Abigal Abby Sciuotovou.

V seriálu působila dlouhých 15 let a odešla z něj v roce 2018. Média zaplavily informace o tom, že za jejím odchodem stojí kolega Mark Hamond, který si zahrál hlavní roli a byl zároveň producentem. Konflikt začal údajně tím, že herec přivedl na natáčení svého psa, který pokousal člena filmového štábu - jeho zranění vyžadovalo 15 stehů. Po incidentu ho přivedl znova, což se seriálové Abby nelíbilo. Napětí mezi nimi eskalovalo a natáčení muselo být rozplánováno tak, aby se minimalizovalo jejich setkávání.

"Jeden den natáčela své scény ona a on dělal svou práci další den. Přesto vytvořili skvělou show. Zkrátka se naplánovalo, aby netočili ve stejné dny," uvedl člen štábu Námořní všetřovací služby, jak cituje Thelist.com.

"Cítím potřebu, že musím chránit štáb, svou práci a spoustu lidí. Ale za jakou cenu? Nevím. Jen vím, že se snažím dělat správnou věc, ale možná mlčení není tím skutečným zločinem. Existuje někdo, kdo mě drží v tichosti a krmí ostatní nepravdivými příběhy o mně. Velmi bohatý, velmi mocný reklamní »stroj«. Bez morálky, bez povinnosti vůči pravdě a já tu jen zůstávám, čtu lži a snažím se chránit svůj tým," vyjádřila se před koncem v seriálu Pauley Perretteová, jak cituje web Celebritynine.com.au.

Sympatické tmavovlásce přibylo od natáčení Námořní vyšetřovací služby několik let, ale její proměna je hodně razantní. Kromě herectví se věnuje také hudbě a její skladba Can´t Get Me Down se objevila na soundtracku k romantické komedii Pravá blondýnka v hlavní roli s Reese Witherspoonovou (45). Kreativitu projevuje i prostřednictvím psaní a patří mezi obhájkyně lidských práv.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.