Adam Vojtěch a jeho manželka Olga se radují z nového člena rodiny. Jmenuje se Fido

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Showpix.cz

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34), který se v polovině března stal novým předsedou představenstva firmy Krajská zdravotní, která spravuje pět nemocnic v Ústeckém kraji, se raduje z nového člena rodiny. "Jmenuje se Fido a je to kluk," uvedl Adam Vojtěch o chlupatém kamarádovi pro ŽivotvČesku.cz.

Adam Vojtěch po odchodu z ministerstva zdravotnictví nezastíral, že se těší na nový život a také doufal, že bude mít více času na svou rodinu i na své koníčky. V rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch uvedl, že má konečně čas přečíst si autobiografii Jiřího Menzla i to, že s manželkou Olgou uvažují o miminku.

"Chci se více věnovat rodinnému životu a manželce. Takže je jasné, že do rodiny bychom rádi přírůstek. Je to přirozený vývoj věcí," přiznal bývalý ministr zdravotnictví pro ŽivotvČesku.cz, když popisoval, jak se mu po odchodu z ostře sledovaného resortu změnil život.

Seznamte se. To je nový člen naší rodiny. Fido.🙂

Zveřejnil(a) Adam Vojtěch dne Neděle 11. dubna 2021

Říká se, že když si pár pořídí štěňátko, že už je to konečná fáze tréninku na miminko. Možná právě touto cestou Adam a Olga Vojtěchovi jdou, protože o víkendu si domů přivezli rozkošného chlupatého kamaráda. "Je to drsnosrstý jezevčík Fido. Je to kluk a máme ho z chovatelské stanice," řekl Adam Vojtěch pro ŽivotvČesku.cz.

Kolem 30 nebo 40 procent lidí v Česku může stále onemocnět covidem-19, proto je potřeba př...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.