Adam Vojtěch: Můj koncert záleží na situaci, možný termín je někdy na jaře, prozradil

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Se svolením Adama Vojtěcha
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

V případě, že rezignujete na svůj post ministra, uděláme vám turné. Taková byla před časem slova šéfa společnosti prodávající vstupenky. V době, kdy je pronášel, patrně netušil, že k tomu dojde. K velkému návratu na hudební pódia exministra zdravotnictví ale nejspíš dojde. "Výzvu jsem přijal. Teď bude záležet na situaci v souvislosti s epidemií," řekl pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch (34).

Zprvu to vypadalo jako vtip, teď koncert bývalého ministra zdravotnictví začíná mít obrysy. A bývalý ministr touží, aby se skutečně uskutečnil. Vše ale ovlivňuje současná koronavirová epidemie, kterou aktuálně Česko velmi obtížně zvládá.

"My jsme to už dříve rámcově dojednali, ale vzhledem k současné situaci jsme to odložili na neurčito. Osobně očekávám, že pokud k mému koncertu s kapelou dojde, tak někdy v jarním období. Teď je to takzvaně u ledu, ale vyčkáváme podle situace. Byl bych rád, kdyby se koncert uskutečnil, ne kvůli mě, ale chtěli bychom to udělat jako charitativní koncert a výtěžek z něj by putoval na nějaký charitativní projekt ve zdravotnickém odvětví," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Počet pacientů s covidem-19 od října setrvale stoupal. V posledních třech dnech sice stagnuje, ale situace stále není tak dobrá, že by v nejbližších dnech docházelo k rozvolnění a opět by se mohly konat veřejné akce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.