Adam Vojtěch o soutěži, která z něj udělala hvězdu: Byla to zkušenost, teď se vracím, prozradil

(vpravo) Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
(vpravo) Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: David Kundrát / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2020

Jeho hvězda se zrodila, když se objevil v nejslavnější pěvecké show. Tehdy ukázal, že mu zpěv jde a navíc díky svému tehdejšímu zevnějšku mu lidé začali přezdívat »Ken«. Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) se aktuálně vrací k hudbě, kterou kvůli náročné práci zanedbával. Pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal na svou účast ve slavné soutěži.

V roce 2005 se účastnil soutěže SuperStar, kde právě kvůli uhrančivému pohledu a vizáži podobné plastové figurce – partnera slavné Barbie, kterou milují hlavně dívky – dostal přezdívku Ken. "Byla to zkušenost, která stejně jako každá zkušenost člověku něco dala. Tehdy jsem do toho vstoupil z hlediska nějaké veřejné prezentace. A šel jsem do toho z důvodu, že jsem hudbu dělal odmalička a byl to nějaký přirozený vývoj," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch, který se ale po soutěži nevydal zcela hudební cestou.

Vystudoval práva a vrhl na se politiku. Tam stejně jako v pěvecké show ukázal, že je bojovník. Aktuálně po své rezignaci má více času a je rozhodnutý se věnovat věcem, na které mu nezbývalo mnoho času.

"Já bych rád, abych se více soustředil na věci, které člověka baví. Takže sport a hudba. Rád bych, kdybychom s mou kapelou mohli zase hrát, byť je otázka, jak to bude a jak budou akce. Ale minimálně bych se tomu chtěl věnoval více," dodal pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch, který tak dal najevo, že v současnosti pro veřejná vystoupení v rámci vládních opatření není moc prostor.

Adam Vojtěch je aktuálně v kontaktu s kapelou a hovoří se o jeho koncertu, který původně byl recesí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.