Adam Vojtěch s krásnou manželkou Olgou tráví dovolenou na jižní Moravě. Letos cestujeme ve třech, prozradila

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch s manželkou Olgou
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch s manželkou Olgou
Foto: Se svolením Olgy Vojtěchové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) si dopřává zaslouženou dovolenou. Se svou půvabnou manželkou Olgou (37) si vyrazili na jižní Moravu, kam se rok co rok rádi vrací. "Letos cestujeme ve třech," prozradila pro ŽivotvČesku.cz osudová žena charismatického šéfa resortu. Dovolenou jim zpříjemňuje jejich čtyřnohý kamarád Fido.

Luxusní resort u moře je pro řadu lidí důležitou součástí jejich letní dovolené. Ministr zdravotnictví s manželkou preferují toulky po Moravě, kterou si zamilovali. I to je důvod, proč se tam po roce vrátili.

"Stejně jako loni i letos jsme se rozhodli strávit dovolenou v tuzemsku. Jižní Morava je naše oblíbené místo. Putování jsme zahájili v Luhačovicích, které nás nadchly svou jedinečnou atmosférou, přírodou i lázeňskou péčí. Navíc jsme tam potkali mnoho milých lidí. Po týdnu jsme se přesunuli na Pálavu, konkrétně do Mikulova. I když jsme tu už byli mnohokrát, pokaždé objevíme něco nového. Letos s námi cestuje také náš pejsek Fido, a tak trávíme hodně času v přírodě. Je to skvělý relax nejen pro manžela, ale i pro mě," popsala pro ŽivotvČesku.cz Olga Vojtěchová.

Zanedlouho manželé oslaví své druhé výročí od svatby. Ministr si svou půvabnou manželku bral v říjnu 2019 v novorománské kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích. Do manželství vstoupili po sedmi letech vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.