Adam Vojtěch se stal otcem. Ukázal snímek s rozkošným synem. Letos oslaví 4 roky v manželství s půvabnou Olgou

Adam Vojtěch s manželkou Olgou
Adam Vojtěch s manželkou Olgou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2023

Bývalý dvojnásobný ministr zdravotnictví a v současnosti velvyslanec ve Finsku Adam Vojtěch se stal otcem. O milou novinku se podělil na sociální síti Instagram. Jeho manželka Olga, která pro ŽivotvČesku.cz v minulosti pracovala jako korektorka, mu přivedla na svět v porodnici U Apolináře chlapečka. O tom, že se šéf české ambasády v Helsinkách plánuje zaměřit více na rodinný život, promluvil před časem v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz.

"Je to také o nějakém osobním životě a je pravdou, že i v druhém termínu návratu na ministerstvo nebyla manželka nejšťastnější. Ale řekla, že pokud to je do voleb, tak se to dá zvládnout. Pravda je ale taková, že další čtyři roky už by byly příliš," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch po svém druhém jmenování do funkce ministra, v loňském únoru se pak přesunul do Finska na pozici velvyslance.

"Je to chlapeček a jmenuje se Matyáš Antonín. Máme z něj obrovskou radost," sdělil Adam Vojtěch Blesku.cz, který informaci přinesl jako první, ohledně jména.

Pro manžele jde o prvního potomka. Olga Vojtěchová vstoupila s bývalým politikem do svazku manželského 19. října 2019.

"Ten den byl naprosto perfektní, počasí bylo nádherné a pocit, že jste obklopeni rodinou a přáteli, kteří vám přejí štěstí, je nepopsatelný. Svatba pro nás nebyl jen papír a party, ale významný krok. Jsme v tomhle s mužem dost konzervativní," uvedla Olga Vojtěchová pro ŽivotvČesku.cz v rámci ohlédnutí se za dnem, kdy si v resortu Niměřice s dnes už manželem řekli své »ano«. Letos oslaví čtyři roky v manželství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.