Adéla Gondíková slaví 47. narozeniny: Sejdeme se celá rodina, v plánu je velká oslava, prozradil bratr Dalibor

Adéla Gondíková s bratrem Daliborem.
Adéla Gondíková s bratrem Daliborem.
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2020

Herečka a moderátorka Adéla Gondíková slaví své sedmačtyřicáté narozeniny. A tentokrát se bude slavit ve velkém. O víkendu se sejde celá rodina, protože to bude rovnou trojitá oslava. Pro ŽivotvČesku.cz to prozradil její bratr, nadaný moderátor Dalibor Gondík (50).

I když půvabná Adéla slaví narozeniny ve středu, s celou rodinou se sejde až o víkendu. A půjde u Gondíků o mimořádnou událost. Je totiž co slavit.

"Sestře jsem přál už brzy ráno, protože aktuálně natáčí seriál, ve kterém je od rána do večera, takže se s ní prakticky vůbec nevidím. A o víkendu budeme mít speciální oslavu, protože máme hned několik příležitostí," prozradil sympaticky Dalibor, který v minulosti moderoval se svou sestrou několik divácky oblíbených pořadů.

"Své padesátiny, které připadají na 14. března jsem neoslavil, protože kvůli koroně bylo všude zavřeno. Potom 14. července jsme neoslavili narozeniny neteře Nely, takže to všechno dáme dohromady najednou," těší se Adélin bratr. "Sejdeme se takhle všichni a bude to fajn. Jde o to se sejít celá rodina a být spolu," dodal s úsměvem Dalibor pro ŽivotvČesku.cz. Půvabné herečce a moderátorce k jejím narozeninám gratulujeme!

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.