Adele posunula vztah s přítelem na novou úroveň. Společně koupili dům, v němž žil Sylvester Stallone. Zpěvačka už touží i po dětech

Adele koupila s partnerem tuto nemovitost
Adele koupila s partnerem tuto nemovitost
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2022

Zpěvačka Adele (34) je už několik měsíců ve vztahu s prominentním sportovním agentem Richem Paulem (40). Oba se proto rozhodli, že vztah posunou na novou úroveň, a tak se sestěhovali. Společně si pořídili vilu, kterou dříve domovem nazýval herec Sylvester Stallone (75). Nejde ale o jediný zásadní krok, zpěvačka už totiž přemýšlí nad početím.

Rich Paul je sportovní agent, zakladatel a majitel agentury Klutch Sports Group, která v posledních letech zastupuje řadu prominentních basketbalových hráčů včetně LeBrona Jamese. Už více než rok je ale také především partnerem zpěvačky Adele, která se po jeho boku zdá být velmi šťastná. Že láska tohoto páru jen kvete, potvrzuje i fakt, že se hrdličky rozhodly ke společnému bydlení.

Adele s přítelem koupili vilu v Beverly Hills, kterou prodával Sylvester Stallone a na realitním trhu byla více než rok. Je v ní 8 ložnic, 12 koupelen a slavný filmový bijec byl jejím majitelem od 90. let. Podle informací deníku Daily Mail ji herec nabídl ke koupi proto, že se s rodinou odstěhoval na Floridu. Nyní je hnízdečkem lásky zpěvačky, která už uvažuje nad početím.

"Samozřejmě bych chtěla mít víc dětí, ale ještě chvíli bych počkala. Připadá mi totiž, že teprve teď po devíti letech konečně doháním spánek, o který jsem přišla se synem Angelem. Můj vztah s Richem je nicméně neuvěřitelně úžasný, upřímný a nejjednodušší, v jakém jsem kdy byla," cituje zpěvačku britský deník Daily Mail.

V minulosti byla Adele vdaná za obchodníka Simona Koneckiho (48), který je otcem jejího devítiletého syna. Za poslední roky fanoušky zaujala nejen díky své hudbě, ale také díky hubnoucí proměně, kterou prošla. Když se proslavila, byla velmi při těle, nyní je štíhlou a evidentně i velmi šťastnou ženou, která s partnerem začala novou životní kapitolu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.