Reklama:

Adele ukázala rozdíl mezi přirozenou krásou a nalíčenou tváří. Když si nebarvím obočí, vypadám jako Voldemort, přiznala

Adele
Adele
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2021

Zpěvačka Adele (33) se vrací na výsluní. Zatímco v několika posledních měsících nevydávala nové písně, příliš nekoncertovala a na společenských událostech se objevovala jen výjimečně, nyní je zpět a absolvuje jeden rozhovor za druhým. Jeden vedla i s youtuberkou Nikkie de Jagerovou (27) lépe známou pod přezdívkou NikkieTutorials. V jejím videu se ukázala s make-upem jen na půlce obličeje a přirovnala se k Voldemortovi z Harryho Pottera.

Reklama:

Adele patří mezi zpěvačky, které dokázaly zaujmout nejen díky své hudbě, ale i díky perfektnímu líčení. Fanoušci ji znají především s jemným make-upem, obzvláště charakteristické jsou pro ni dokonalé černé oční linky. Nyní se odhodlala světu ukázat, jak výrazný je rozdíl mezi její tváří po zásahu vizážisty a bez něj. Přirozenost jí není cizí, i když přiznala, že bez jedné konkrétní kosmetické vychytávky se neobejde.

Reklama:

"Když mám nalíčenou jen půlku obličeje, rozhodně vynikne síla make-upu," řekla Adele ve videu, které na svůj kanál NikkieTutorials umístila youtuberka a vizážistka Nikkie de Jagerová. Právě ta polovinu obličeje oblíbené zpěvačky zkrášlila a dala tak vyniknout rozdílu mezi přirozenou krásou a tou, kterou lze vytvořit během několika minut před zrcadlem.

Přestože je Adele nepochybně krásná i bez líčení, make-up krásně sjednotil a rozzářil její pleť a oční linky s řasenkou daly vyniknout jejím modrým očím. Ve videu přiznala, že právě na výrazné oční linky by nedala dopustit a uvědomuje si, že jsou pro ni charakteristické.

Adele ve videu i zažertovala na vlastní účet. "Moc se mi líbí krásné obočí. Ale pokud si to svoje nenabarvím, vypadám jako Voldemort. Chloupky jsou bez barvy velmi bledé," zasmála se zpěvačka, která se nezdráhá prozradit, že si ke kráse různě dopomáhá.

Díky pandemii se pohledná blondýnka s hlasem jako zvon naučila zkrášlovat svůj zevnějšek sama. "Chodila jsem na kosmetiku každý týden a kvůli koronaviru jsem se naučila, jak si obočí barvit sama. Jednoho dne jsem si k tomu vyhledala potřebné informace, podívala jsem se na videonávod a objednala jsem si vše, co bylo nutné. Nyní si obočí každý týden barvím sama," dodala Adele a prozradila, že zatímco běžné líčení jí zabere jen pár minut, na společenské akce se připravuje i dvě až tři hodiny.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: