Reklama:

Adoptivní dcera Toma Cruise a Nicole Kidmanové vyrostla ve stylovou ženu. Bella je ve 29 letech vdaná a mění účesy jako na běžícím pásu

Tom Cruise s adoptivní dcerou
Tom Cruise s adoptivní dcerou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2022

Ještě když Tom Cruise (59) a Nicole Kidmanová (54) tvořili manželský pár, adoptovali spolu dvě děti, Connora (27) a Bellu (29). Manželství herců se později rozpadlo a obě děti tíhnou spíš k otci, stejně jako on jsou scientologové. Bella prochází jednou proměnou za druhou, nejdříve z dítěte v dospělou ženu, pak se postupně měnila jako chameleon. Dnes nosí krátké vlasy a na důkaz se pochlubila selfie na sociální síti Instagram.

Reklama:

Tom Cruise a Nicole Kidmanová tvořili v letech 1990 až 2001 jeden z nejsledovanějších manželských párů. Kvůli potížím souvisejícím s početím se v průběhu sňatku rozhodli, že si adoptují dvě děti, chlapce a dívku. Connor i Bella už vyrostli v dospělé jedince, ani jeden z nich však příliš nevychází s matkou. Ta totiž na rozdíl od nich není ve scientologické církvi.

Reklama:

Sama Nicole Kidmanová svým dětem rozhodnutí přidat se k této církvi nevyčítá, nechce ale být její součástí, což ve vztazích vytvořilo ohromnou propast. "Zvolili si, že chtějí být scientologové. Jestli je něco povinností rodiče, je to dětem poskytovat a dokazovat bezpodmínečnou lásku," řekla herečka v rozhovoru pro společenský deník The Sun, jak se k víře svých adoptivních dětí staví.

Bella, celým jménem Isabella Jane, se v srpnu roku 2015 provdala za IT konzultanta Maxe Parkera, se kterým byla předtím už několik let ve spokojeném vztahu. Sama ovšem rodinu ještě nezaložila a na sociální síti Instagram je vidět, že více než na mateřství myslí na umění a s chutí si užívá každého pobytu v přírodě.

Veřejnost Bellu poprvé viděla jako malou holčičku a od té doby prošla celou řadou proměn. Jako dospělá ráda experimentuje především s účesy, proto už bylo možné ji vidět jako blondýnku, zrzku i brunetku. Aktuálně nosí krátké vlasy. To, že má styl, se jí rozhodně nedá upřít.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: