Agáta bude Soukupová, oznámil pyšný nastávající otec Jaromír Soukup. Mediální magnát se poprvé chystá k porodu

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2023

Mediální magnát Jaromír Soukup (54), který se již v dubnu stane otcem malé dcery Rozárky, kterou očekává s moderátorkou Agátou Hanychovou (37), promluvil o tom, čí příjmení holčička ponese. Majitel televize Barrandov, o kterém potenciální tchyně Veronika Žilková (61) pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že se na potomka velmi těší, naznačil veselku se svou pohlednou partnerkou. Novinářům také naznačil, že se chystá být v souladu s aktuálními trendy u porodu.

Bývalá modelka Agáta Hanychová je momentálně v 8. měsíci těhotenství a narození miminka očekává koncem dubna. Z předchozích vztahů má již dvě děti, Kryšpína (11) a Miu (5), zatímco její partner Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dva dospělé potomky.

Společně se nastávající rodiče těší na holčičku, pro kterou vybrali jméno Rozárka. Pro redakci Super nyní pyšný brzy již trojnásobný otec promluvil o tom, jaké příjmení jeho malá dcera ponese. "Rozárka bude Soukupová. A Agáta bude také Soukupová," sdělil majitel televize Barrandov a naznačil tak, že si matku svého dítěte hodlá vzít za manželku.

Muž, jenž vystupuje ve velké části pořadů, které jsou vysílány jeho televizí, dále prozradil, že poprvé v životě hodlá s partnerkou jít přímo k porodu. V době, kdy se narodily jeho starší děti, ještě nebylo zcela běžné, aby tatínek byl zrození potomka přítomen. "U porodu budu určitě. A místo mého pořadu se bude muset dát film. Diváci to přežijí. V tu chvíli, co bude Agáta rodit, bude na televizi film. Určitě," popsal s úsměvem své plány a dodal, že se sice nebojí, ale je nervózní, aby dcera i partnerka byly v pořádku.

"Doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tak že zklidní Agátu a bude už klidná matka, která si užívá miminka a rodičovství. Dvě předtím měla brzy, teď je to ideální věk. Až se jí narodí, to už jí bude 38 let a to je, myslím si, pravá chvíle na třetí dítě," prozradila pro ŽivotvČesku.cz své pocity budoucí babička Veronika Žilková a doplnila, že Jaromír Soukup si od počátku vztahu s její dcerou dítě velice přál.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.