Agáta Hanychová a Jaromír Soukup chystají společnou reality show. Předpokládám, že jejich vztah nebude mít dlouhého trvání, uvedl odborník

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2022

Když se v polovině června dostalo na veřejnost, že modelka Agáta Hanychová (37) randí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), byl to pro mnohé šok. Dvojice se ale zatím tváří zamilovaně a svou lásku hodlá i zpeněžit. Po Kateřině Brožové (54), se kterou majitel televize strávil s přestávkami pět let, dostane příležitost na obrazovce i jeho nová partnerka. Respektovaný český psycholog Jeroným Klimeš (55) pro ŽivotvČesku.cz nastínil, jak by mohla jejich spolupráce dopadnout.

Vztahu přelétavé bývalé modelky a movitého podnikatele na začátku nikdo příliš nevěřil. Přesto románek trvá už tři měsíce. Pár společně většinu času strávil relaxací u moře ve španělské Marbelle, kde má Jaromír Soukup vilu.

Následovala krátká dovolená v New Yorku. Když se oba vrátili do Čech, přišli s oznámením, že spolu budou několikrát týdně uvádět reality show Agáta Jaromíra Soukupa. Dokonce si založili pod stejným názvem instagramový účet, kam už začali dávat první příspěvky, a kde nový pořad propagují.

Jelikož oba mají zkušenosti s moderováním, neměl by to být po profesní stránce problém. Otázkou ale je, zda společná práce nenaruší jejich soukromý život.

Odborník popsal, jaká úskalí je čekají. "Předpokládám, že jejich vztah nebude mít dlouhého trvání. Pokud ano, budu mile překvapen. Uvidí se, jak spolu budou vycházet, když budou svázáni i pracovně. Jsou lidi, u kterých ponorka nevzniká, u jiných přijde velice brzy. To bývá zejména příklad kariéristů," uvedl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog Jeroným Klimeš.

Společná práce ale podle odborníka vzájemný vztah nijak narušit nemusí. "Buď se k sobě dva lidé hodí, nebo ne. Záleží, jestli projdou zátěžovou zkouškou, která trvá od tří měsíců do dvou let. Zpravidla ale půl roku," řekl pro ŽivotvČesku.cz specialista na vztahy.

Každé partnerství podle něj prochází mnoha fázemi, jež spojuje číslo tři. Nejprve spolu lidi musí vydržet tři vteřiny, pak tři minuty, tři hodiny a tak dále. Právě tři měsíce bývají obdobím, kdy se lidé, co nejsou kompatibilní, rozcházejí.

Agáta Hanychová je názorným příkladem. V posledních třech letech totiž měla deset vztahů, včetně aktuálního s Jaromírem Soukupem, a většina z nich magickou hranici tří měsíců nepřekročila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.