Agáta Hanychová odtajnila, kolik dostává peněz od otců svých dětí

Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2024

Agáta Hanychová byla ve svém posledním podcastu, kde mluvila s Ornellou Koktovou o českých soudech a soudních rozhodnutích nevýhodných pro matku a dítě, velmi sdílná. Promluvila zcela upřímně o finanční situaci v rámci výživného a výdajů za soudy. Svým posluchačům prozradila, kolik dostává od otců svých dcer měsíčně na výživném, a také uvedla, jaké majetky vlastní její expartneři. Pro ŽivotvČesku.cz bývalá modelka řekla, že by si uměla představit jiný způsob utrácení peněz než za advokáty.

Influencerka Agáta Hanychová prožila první víkend bez své dcery. Tedy alespoň nedobrovolný. V pátek musela předat roční dceru Rozárku jejímu tatínkovi Jaromíru Soukupovi. V rámci dohody, na kterou trojnásobná matka přistoupila, ač nechtěla, bude dávat dceru jejímu tatínkovi častěji než doteď.

Údajně dokonce Agátu podle dohody čeká o letních prázdninách čtrnáctidenní odloučení od dcery. Podle někdejší vicemiss se tatínci nesoudí kvůli času strávenému s dcerou, ale kvůli penězům. Bývalá modelka uvedla, kolik dostává od otců svých dcer měsíčně na alimentech.

"Soukup mi platí čtyři tisíce, Jakub mi platí deset tisíc, protože vydělávají dvakrát víc než já, ač přinesli daňové přiznání, kde nevydělávají skoro vůbec nic," uvedla v podcastu Agáta, která odhalila i nemovité majetky obou tatínků. "Jakub má dům v Dubaji, Jaromír má dům v Itálii a Rakousku, dvě chalupy a dva domy ve Španělsku a já mám jeden dům na Suchdole," řekla s tím, že soudy ji měsíčně stojí desetitisíce. Jak už jsme psali dříve, Agáta si přijde na nemalé peníze jen díky zmíněnému podcastu, kde prozrazuje detaily ze svého soukromí. Měsíčně jde o stovky tisíc.

Již před nedávnem Agáta pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že by ráda naložila s penězi za soudy jinak. "Nebudu se k tomuhle vyjadřovat, ale co bych chtěla říct, tak je to, že ty peníze bych daleko raději utratila za Rozárku," odpověděla na dotaz redakce, zda může potvrdit, že ji soudy už vyšly na desetitisíce korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.