Agáta Hanychová odtajnila nový vztah a nový projekt. Bude pomáhat ženám se stejným osudem, kterým si už potřetí sama prochází

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2023

Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová (38) je ženou činu. Tak jako je aktivní v navazování vztahů s novými muži, je trojnásobná maminka aktivní i ve vymýšlení nových projektů. Její zbrusu nový profil na Instagramu s názvem Agáta family chce zacílit na ženy a matky, které stejně jako ona nežijí s tatínky svých dětí. V prvním videu, které Agáta sdílela, se objevuje i její bývalý partner a otec syna Kryšpína Miroslav Dopita. Influencerka chce dokázat, že i po letech od rozchodu lze s expartnery skvěle vycházet. Zdaleka tak vřelé vztahy ale nemá s otcem dcery Rozárky Jaromírem Soukupem. Jak by se měli se šéfem TV Barrandov k sobě chovat, řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Agáta ve středečním živém vysílání nastínila, že chystá nový projekt. Dnes už je jasné, že se jedná o nový instagramový profil, kde bude maminka tří dětí ukazovat, jak lze žít, i když nedopadne všechno podle představ. Vicemiss z roku 2005 chce inspirovat své »holčičky«, které také vychovávají děti bez tatínků, ale zároveň chce ukázat i to, že lze spolu vycházet i po rozchodu. "Tento profil bych chtěla zaměřit na to, jak ten život žít, i když vše mělo být jinak," píše tajuplně Agáta v takzvaném příběhu na svém novém profilu.

V mediálním prostoru se v posledních dnech spekuluje o tom, že se Hanychová dala znovu dohromady s otcem syna Kryšpína Miroslavem Dopitou, který se aktuálně rozvádí. "Jsem zadaná," řekla bývalá modelka v živém vysílání. Co je nyní mezi rodiči Kryšpína, není jasné, ale zřejmě zůstávají dobrými přáteli a tráví spolu hodně času. Právě Dopita se objevuje i v prvním videu na novém profilu Agáta family. Spolu s Miou a Kryšpínem připravují sushi a na první pohled vypadají jako ideální rodina.

Nadstandardní vztahy ale Agáta ani zdaleka nemá s otcem dcery Rozárky Jaromírem Soukupem. S ním nežije teprve pár týdnů, a tak jsou emoce mezi nimi ještě rozbouřené. Před nevraživým chováním a takzvaným házením klacků pod nohy mezi bývalými partnery varuje odborník na rodinné vztahy Jeroným Klimeš.

V tomto případě doporučuji, aby se rozešlí dva partneři k sobě chovali jako sousedé. Tedy korektně, s mírnými rituály a vstřícnými gesty, kdy od sousedky nečekáte nic, než že z toho nebudou problémy. Kvůli tomu se dělají takové ty »tanečky« kolem sousedů a známých na hranici kamarádství. Nepředpokládáme, že to přeroste v kamarádství, ale mělo by to zůstat v čistě korektních sousedských vztazích," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog. 

"Dítě nasává city z mámy. To znamená, že pokud je emočně rozhozená, tak má s tím dítětem souznít - navázat se na něho," doplnil odborník, jak by se měla především matka po rozchodu s partnerem zachovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.