Agáta Hanychová poprvé prozradila detaily, jak začal její vztah: Jaromír Soukup šel kolem s batohem, měl hrozně hezké nohy

Bývalá modelka Agáta Hanychová
Bývalá modelka Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2022

Influencerka Agáta Hanychová (37) v poslední době překvapila zejména svým vztahem s výrazně starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), se kterým momentálně tráví čas v jeho domě ve Španělsku, kam pozvali celou Agátinu rodinu. Matka bývalé modelky, herečka Veronika Žilková (60), na nový vztah své dcery napřed reagovala odměřeně. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů," uvedla pro ŽivotvČesku.cz. Podle fotografií ze Španělska to však vypadá, že se všichni dobře baví a užívají si rodinný čas. Dobře naladěná Agáta Hanychová tak nyní konečně prozradila, jak se se svým novým partnerem přesně dala dohromady.

Na sociální síti Instagram dvojnásobná maminka zveřejnila video, ve kterém odpovídá na různé otázky svých fanoušků i kritiků. Jednou z otázek, kterou dostala, tak byl také počátek vztahu s Jaromírem Soukupem, který momentálně trvá již měsíc. Přestože dosud si oba tuto informaci nechávali pro sebe, nyní se Agáta Hanychová rozhodla svěřit.

Za seznámením dvojice stála práce, jak tomu v dnešní uspěchané době často bývá. "Přišla jsem k Jaromírovi do televize na rozhovor, venku jsem ještě kouřila s dalšími ženami, hlavně z komparzu a podobně, a potom přišel Jaromír. Šel kolem s batohem, měl hrozně hezké nohy, tak jsem si řekla, že ho sbalím. A sbalila jsem ho," popsala ve videu dobře naladěná Agáta Hanychová, která měla zpočátku ohledně vztahu se starším partnerem pochybnosti.

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Agátina kamarádka, influencerka Ornella Koktová (29), jejíž manžel Josef Kokta (64) je rovněž výrazně starší.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (38), vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, vypadalo to na lásku jako trám. Po nějaké době to však mezi nimi začalo skřípat a nakonec bylo jejich manželství v roce 2020 definitivně rozvedeno. Následně se exmodelka pokusila o celkem devět vztahů, které vždy trvaly jen několik měsíců. Vztah s Jaromírem Soukupem je prakticky za tři roky desátým.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.