Agáta Hanychová popsala vztahy s novou partnerkou svého ex Jakuba Prachaře. Mia říká jeho přítelkyni maceško, uvedla

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2023

Moderátorka Agáta Hanychová (37) již brzy přivede na svět svého třetího potomka, kterého čeká s partnerem Jaromírem Soukupem (54). O něm pro ŽivotvČesku.cz jeho potenciální tchyně Veronika Žilková (61) prozradila, že se na miminko již velmi těší a přál si ho. Starší dvě děti tmavovlasé bývalé modelky ale mají každé jiného otce a právě o vztazích s nimi nyní nastávající trojnásobná maminka promluvila v televizním pořadu Lely Vémoly (33).

V dámském diskusním pořadu »Lela show« manželky slavného MMA bijce Karlose Vémoly (37) Lely Vémoly dostala Agáta Hanychová několik otázek na tělo, které se týkaly mateřství. Plavovlasá moderátorka se jí tak mimo jiné zeptala, jak vnímá fakt, že každé z jejích tří dětí bude mít svého vlastního tatínka - zatímco třetí dítě čeká s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, otcem dcery Mii (5) je herec Jakub Prachař (39) a Kryšpín (11) je synem hráče amerického fotbalu Miroslava Dopity (38).

"Já jsem si to samozřejmě nevybrala. Považuji to jako svoji největší životní prohru, že jsem to s prvním ani druhým tatínkem nevydržela. Co se dá dělat. Střídavá péče je náročná, ale tu mám jenom na Miu, Kryšpín je v mojí péči a chodí k tatínkovi, kdy chce - zhruba jednou až dvakrát za měsíc na pár dní. Miu si většinou předáváme podle tatínka. Než aby Mia byla s chůvou, radši to udělám podle něho," popsala svůj postoj k věci v pořadu Agáta Hanychová.

Přestože střídavou péči krásná brunetka nesnáší úplně nejlépe, je především ráda, že takto nastavené vztahy vyhovují její dceři, která je spokojená, že může trávit dostatek času s oběma rodiči. Dobře navíc vychází také s novou partnerkou svého tatínka, herečkou makedonského původu Sarou Sandevou (25).

"Sáře říká maceško, furt se mě ptá, jestli ji mám ráda, tak říkám, že ji mám ráda, přitom je mi úplně jedno. Tak nějak si vycházíme vstříc, protože ani já jsem nežila se svým otcem. Máma mě naučila, že vycházet s tatínkama dětí je hrozně důležité. Takže když měl Kryšpín narozeninovou oslavu, pozvala jsem jak Jaromíra, tak tátu Kryšpína. Snažím se, když už jsme to my dospělí zkazili, aby ta rodina fungovala," vysvětlila Agáta Hanychová v pořadu někdejší playmate Lely Vémoly.

S otcem nenarozeného miminka, majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem (54), je někdejší modelka ve vztahu od loňského jara. "Pan Soukup si miminko velmi přál," prozradila jeho potenciální tchyně, herečka Veronika Žilková, pro ŽivotvČesku.cz a doplnila, že se domnívá, že má její dcera na třetího potomka ideální věk.

Miminko má být holčička a rodiče pro ni vybrali jméno Rozárka. Termín porodu lékaři Agátě Hanychové stanovili na 28. dubna, tedy v den jejích 38. narozenin.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.