Agáta Hanychová přivítala nového člena rodiny. Domácnost s ní nyní sdílí filipínská chůva

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2023

V rodině Agáty Hanychové (37) čekají narození miminka, které přijde na svět v dubnu. Zatímco její matka, herečka Veronika Žilková (61), se nedávno svěřila redakci ŽivotvČesku.cz, že doufá, že třetí dítě její dceru zklidní, krásná brunetka nemá v plánu se vzdát práce ani po porodu. Již nyní proto ve svém domě přivítala novou chůvu, která jí s péčí o děťátko bude pomáhat.

Agáta Hanychová, moderátorka proslulá zejména svou bezprostředností a ostrým jazykem, má z předchozích vztahů již dvě děti, syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5). K nim přibude ještě sestřička Rozárka, která se narodí v dubnu.

Otcem nenarozeného miminka je mediální magnát a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup (54), se kterým je někdejší modelka ve vztahu od loňského jara. "Pan Soukup si miminko velmi přál," prozradila jeho potenciální tchyně Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz a doplnila, že se domnívá, že má její dcera na třetího potomka ideální věk.

Agáta Hanychová patří mezi pracovité matky, které dělají vše pro to, aby své děti zabezpečily. Proto není příliš velkým překvapením, že delší pracovní pauzu neplánuje ani po porodu. Aby svůj náročný program zvládla skloubit s rodičovstvím, najala si již nyní chůvu.

"Já jsem chůvu měla vždycky, jinak bych to s prací nezvládala. Měla jsem dokonce chůvu, která za mnou byla už v porodnici a učila mě kojit. Bez pomoci by to nešlo, na tatínky se nikdy moc spolehnout nedalo. Nikdy ale nebyla chůva na full time. Teď mám nově Filipínku, která s námi už pár týdnů i bydlí. A je to zvláštní," prozradila brunetka v rozhovoru pro server Proženy.

"Třeba přijdu ráno do kuchyně a mám tam snídani. Já si na to budu muset zvyknout. Ale co považuju za skvělé, je to, že ona mluví jen anglicky, takže se děti rozhodně pocvičí. Začala u nás dřív, abychom se společně sžili, a nejvíc s tím mám zatím »problém« já," vysvětlila, v čem pro ni nezvyklost celé situace spočívá.

S partnerem Jaromírem Soukupem zatím Agáta Hanychová nesdílí společnou domácnost, tráví ale hodně času pohromadě. Sestěhovat se chtějí v září, aby mohly děti z jejích předchozích vztahů nastoupit do škol v místě nového bydliště. Předtím podle jejích slov mají v plánu strávit léto u moře ve Španělsku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.