Agáta Hanychová přiznala velké trápení. Dopita ji podvedl na její narozeniny

Miroslav Dopita a Agáta Hanychová
Miroslav Dopita a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2024

Influencerka Agáta Hanychová před nedávnem přiznala, že její současný manžel Miroslav Dopita měl vždycky slabost pro ženy. Ve svém podcastu ho dokonce nazvala slušně řečeno sukničkářem. Nevěra byla i důvodem toho, proč se rodiče Kryšpína před lety rozešli. "Mirek mě podvedl na mé narozeniny," otevřela starou ránu někdejší modelka v již zmíněném podcastu, kde rozebírala téma nevěry s Ornellou Koktovou a Anetou Vignerovou. Trojnásobná matka přiznala, že ji zrada od Dopity doteď trápí a přes jeho nevěru se ani po dlouhých letech nepřenesla. O záletnících promluvil pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

Agáta Hanychová se svěřila v podcastu »Agáta a Ornella« s tím, že se stále nepřenesla přes dvanáct let starou nevěru od jejího současného manžela Mirka Dopity. Tehdejší hráč amerického fotbalu maminku syna Kryšpína podvedl přímo v den její narozeninové oslavy.

"On mi zahnul na moje narozeniny, když Kryšpínovi bylo zhruba půl roku, tak mi napsali novináři, že ho načapali, jak jde za nějakou holkou do bytu. Doteď jsem se s tím úplně nesrovnala," řekla brunetka s tím, že narozeninovou oslavu tehdy absolvovala, ale už cítila, že vztah s otcem syna spěje do záhuby.

"Ještě jsem to pak s ním zkoušela, ale stejně jsme se po třech měsících rozešli. Ano, teď spolu jsme, ale stoprocentně mu nevěřím," překvapila Hanychová svými slovy. S Mirkem Dopitou obnovili svůj vztah na konci loňského léta, zhruba měsíc poté, co Agáta oznámila rozchod s otcem dcery Rozárky Jaromírem Soukupem. 28. prosince se partneři vzali na zámečku v Roztokách.

O notorických záletnících promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš. "To jsou ti chlapi, když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere ten muž jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou a pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz odbornou veřejností uznávaný psycholog.

Mirek Dopita, jenž se nyní živí jako realitní makléř a pomáhá Agátě s fungováním její nové kosmetické značky, má kromě syna Kryšpína ještě druhého syna z předchozího vztahu. Ženatý je také podruhé. A jak Hanychová uvedla před nedávnem, rád by s ní měl ještě jedno dítě. Ukáže budoucnost, jestli tento »projekt« bude Dopita schopný dotáhnout až do konce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.