Agáta Hanychová s dětmi stejně nakonec skončí sama, myslí si vztahová koučka Monika Binias o kamarádce své dcery Ornelly. Uvedla drsný důvod

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2022

Monika Binias (50), hvězda reality show Štiky, influencerka a vztahová koučka, je známá tím, že ráda říká věci na rovinu, a to i v případě, že má opoziční názor oproti většině. S oblibou se také vyjadřuje k dění v českém showbyznysu, a tak pro ŽivotvČesku.cz nyní promluvila o tom, jaký dojem na ni dělá momentálně velmi diskutovaný vztah modelky Agáty Hanychové (37) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53). "Popravdě ani jednomu z nich vůbec nerozumím," konstatovala.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou spolu ve vztahu pouhé čtyři měsíce a už se těší na prvního společného potomka, kterého počali plánovaně v létě. Pozornost budí nejen jejich vztah, na který zpočátku nikdo příliš nesázel, ale také rozhodnutí mít dítě takto brzy. Ačkoli jim fanoušci jejich štěstí převážně přejí, najdou se i tací, kteří jsou v hodnocení zdrženlivější a spíše si dělají z impulzivního vývoje jejich známosti obavy.

Mezi ně patří například influencerka Monika Binias (50), která se mimo jiné věnuje lifestylovému a vztahovému poradenství. "Upřímně si myslím, že Agáta s dětmi nakonec skončí opět sama. A to proto, že pořídit si dítě po pár měsících vztahu mi nepřipadá moc rozumné, zvlášť vzhledem k tomu, jak často má ve zvyku střídat partnery. Pozitivní je na tom pro ni však alespoň to, že pan Soukup je velmi dobře zajištěný, a tak se o své dítě dostatečně postará, i kdyby se rozešli," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias, která se netají tím, že se drží hesla »co na srdci, to na jazyku«.

"Panu Soukupovi také opravdu nerozumím a vlastně se i divím, že do toho jde, a to jednak ve svém věku a jednak s pověstí, jakou jeho nová partnerka má. Je ale pravda, že podle mého názoru je to člověk absolutně mimo dimenzi, možná je za tím krize středního věku. Ať je to tak či onak, fakt je, že jediný, kdo na tom možná vydělá, je Agáta," nastínila možné vysvětlení Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Zajímavostí je, že dcera Moniky Binias byla tou, která Agátě Hanychové radila ohledně výhod v souvislosti vztahu se starším mužem. "Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz před několika měsíci Ornella Koktová ohledně nové lásky bývalé modelky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.