Agáta Hanychová se od moře pochlubila prvními zamilovanými snímky s Jaromírem Soukupem. Tisknou se k sobě v plavkách

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2022

Agáta Hanychová (37) již několik týdnů tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). Nové hrdličky před pár dny odjely oslavit svůj vztah na romantickou dovolenou k moři, odkud nyní sdílely zamilované fotografie. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů," řekla redakci ŽivotvČesku.cz k novému vztahu své dcery herečka Veronika Žilková (60).

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Agáta Hanychová teprve nedávno potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem, který trvá už několik týdnů. Je jejím už desátým partnerem za poslední tři roky, a aby potvrdila vážnost situace, rozhodla se s ním odjet na romantickou dovolenou do Španělska.

Dosud sdílela někdejší modelka, herečka a nyní influencerka pouze fotografie, na kterých byla u moře sama. Jen jeden snímek stínů v písku prozrazoval, že má mužskou společnost. Nyní se podělila o první zamilované snímky s Jaromírem Soukupem, na kterých jsou oba v plavkách a vlasy jim čechrá jemný přímořský větřík.

Agátu Hanychovou a Jaromíra Soukupa spojilo její účinkování v jednom z pořadů na TV Barrandov, který moderoval. Padli si do oka, slovo dalo slovo a zanedlouho začali tvořit pár. Magnát byl dosud známý také pro své vztahy s herečkou Kateřinou Brožovou (54) a operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46).

Matka Agáty Hanychové má nyní nového zetě, ohledně vztahu své dcery je ale skoupá na slovo. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů. Pan Soukup je mediální magnát a moje dcera má vysokou školu na nová média. Já opravdu nemohu komentovat vztah dvou profíků. Navíc jsou oba dospělí a svobodní a nejsem tisková mluvčí těchto dvou mediálních profíků," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Veronika Žilková poněkud vyhýbavě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.