Agáta Hanychová se pochlubila novým mužem. Už několikátým. Je tam zřejmá nestálost v chování, míní odborník na vztahy

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Vztahy jsou často hodně složité a najít toho pravého pro život není vůbec snadná disciplína. Modelka a dvojnásobná matka Agáta Hanychová (36) dosud neměla v lásce příliš štěstí, ale nyní to vypadá, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Na sociálních sítích totiž zveřejnila fotku propletených rukou a zmínila nového partnera. "Těmto lidem komplikuje nestálost život, proto nejsou schopni setrvat v nějakém pevnějším vztahu. Je to typ nestálé osobnosti," řekl psychiatr Jan Cimický pro ŽivotvČesku.cz.

Na sociálních sítích ukazuje, že je skvělá máma, která se stará o svoje dvě děti – syna Kryšpína a dceru Miu, nejlépe, jak jen dokáže. Věnuje jim spoustu času a lásky, ale o to méně zbývalo na osudového muže, který by se stal nejen otcem rodiny, ale i její oporou a milovaným partnerem. Po mnoha nevyvedených vztazích to ale vypadá, že Agáta Hanychová konečně našla toho pravého. Zatím neodtajnila jeho tvář, ale potvrdila, že je zadaná.

"Vždy jsem chtěla všechno… štěstí, lásku, peníze… nemůžeš načasovat vše… prostě to přišlo… ve správný čas," napsala Agáta Hanychová k fotce, kde pojí v romantickém gestu svou ruku s partnerovou.

"Je tam zřejmá nestálost ve veškerém jejím konání. Víceméně to člověka provází celý život, i když už dávno není adolescent, ale osoba s nějakou životní zkušeností. Stejně se u tohoto typu lidí tento rys projevuje a pak jim komplikuje život, protože nejsou schopni setrvat v nějakém pevnějším vztahu – týká se to nejen partnerství, ale například i ukotvení v pracovním zařazení. Určité procento takových lidí je. Jsou zkrátka nestálí," vyjádřil se psychiatr Jan Cimický pro ŽivotvČesku.cz.

A tak se uvidí, jak to s novou láskou krásné modelky nakonec bude. Ale po všech nezdarech v osobním životě už by si zasloužila najít opravdové štěstí a mít po boku muže, který pro ni bude ochráncem a dalším smyslem života.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.