Agáta Hanychová se pochlubila snímkem bez trička a podprsenky. S andělskými křídly odhalila těhotenské bříško

Autor: Instagram Agáty Hanychové |
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 12. 2022

Pět měsíců si Agáta Hanychová (37) užívá požehnaný stav. Příchod miminka na svět očekává s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53). A aktuálně se pochlubila velmi odvážnou fotografií, která odhaluje její rostoucí těhotenské bříško. Děje se tak poté, co veřejnosti prozradila, že s partnerem do rodiny očekávají narození holčičky. Matka influencerky pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak letošní svátky rodina bude trávit.

Miminko Agáty Hanychové, která je vyhlášená svou bezprostředností a mnohdy ostrým jazykem, by mělo přijít na svět v dubnu. Jakého bude pohlaví, se už krátce ví. Narodí se holčička - to ukazuje dojemné video, na němž je zachycen otec nenarozeného dítěte Jaromír Soukup, který při propichování balonku - tedy oznámení, co se do rodiny narodí za pohlaví dítěte - je znatelně pyšný a dojatý. Nechybí při oznámení šťastné novinky ani Agátiny děti.

Aktuálně se brzy trojnásobná maminka pochlubila snímkem, kde odhalila své těhotenství. A nebyla by to kontroverzní influencerka, kdyby se vyfotila úplně normálně. Tentokrát se rozhodla, že svým fanouškům ukáže, jak vypadá její tělo bez vrchní části oblečení - dalo by poznamenat, že o typickou vánoční fotku nejde.

Ze slov matky bývalé modelky se dá usoudit, že Agáta Hanychová vánoční svátky bude trávit s partnerem Jaromírem Soukupem. Je ale i možné, že se všichni sejdou u jednoho stolu.

"Vánoce letos budu slavit se svými dětmi - Kordulkou, Vincentem a Cyrilem. A protože nejsme tradiční rodina, rozhodli jsme se to udělat netradičně a pozvat také jejich kamarády, kteří třeba nemají kam jít a byli by sami," popsala pro ŽivotvČesku.cz oblíbená umělkyně Veronika Žilková s tím, že definitivní počet strávníků u štědrovečerního stolu tak ještě nezná.

Agáta Hanychová má z předchozích vztahů kromě syna Kryšpína (11) také dceru Miu (5). Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dvě dospělé děti. Jejich první společný potomek - dcera - se má narodit v dubnu, podle slov budoucí trojnásobné maminky přijde na svět v pražské porodnici na Vinohradech.

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.