Reklama:

Agáta Hanychová ukázala postavu po třech dětech. Zadek v červených plavkách má výstavní

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2023

V dubnu se vrátila domů z porodnice s novorozenou dcerou Rozárkou a o tři dny později se již pustila do poporodního cvičení. Influencerka Agáta Hanychová (38), o které její maminka Veronika Žilková (61) pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že doufá, že ji třetí dítě zklidní, nejspíš zvolnit jen tak neplánuje. Místo toho aktuálně ukázala na sociální síti Instagram svým fanouškům, jak po třetím porodu vypadá její postava.

Reklama:

Partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa předvedla u bazénu v jednodílných plavkách postavu jako lusk. Kdo by paradoxně očekával, že si Agáta Hanychová po třetím porodu dopřeje odpočinek, nejspíš by se pořádně divil. Sympatická tmavovláska se totiž již vrhla na poporodní cvičení, protože chtěla na své postavě začít pracovat co nejdříve. Uplynuly dva měsíce a viditelné výsledky se dostavily.

Reklama:

Shazování poporodních kil je téma, kterým se zabývají snad všechny čerstvé maminky. Podle známé televizní lékařky Kateřiny Cajthamlové tajemství není v dietách, ale zdravém a udržitelném životním stylu. Největší problém spatřuje v tom, že dnešní lidé obvykle nemají dostatek pohybu.

"Takové naprosté minimum, které by žena měla mít, je zhruba 12 hodin chůze nebo podobného pohybu týdně. Ještě za socialismu měla přitom průměrná maminka na mateřské tak 28 hodin pohybu týdně, což už je množství, které se mohlo projevit i na kondici," popsala Kateřina Cajthamlová pro ŽivotvČesku.cz ohledně toho, jak moc času by maminky malých dětí měly věnovat pohybovým aktivitám.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: