Agáta Hanychová ukázala vánoční parádu u sebe doma: Skromný stromeček a výzdoba v růžové barvě

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 12. 2023

Influencerka Agáta Hanychová si předvánoční čas užívá. Na první adventní neděli má výzdobu v celém domě hotovou a nechybí ani stromeček. Jako trojnásobná matka má dle svého Instagramu připravenou i mikulášskou nadílku. Výzdobu Agáta letos ladila do růžové barvy - květiny, ozdoby i svíčky ve světle růžové ozvláštňují vánoční klasiku. O tom, jak tráví svátky početná rodina, promluvila před rokem pro ŽivotvČesku.cz Agátina maminka Veronika Žilková.

Vánoce klepou na dveře a z domu Agáty Hanychové, který je plný dětí, už vánoční atmosféra sálá na dálku. Někdejší modelka se na svém Instagramu pochlubila do růžova laděnou venkovní i vnitřní výzdobou. Agáta s rodinou si každoročně vánoční svátky užívá. Ty loňské však pro rodinu Veroniky Žilkové nebyly vůbec šťastné. Na druhý svátek vánoční zemřela hereččina maminka Olga.

Ještě předtím se redakce ŽivotvČesku.cz držitelky Českého lva dotázala, jak bude nadcházející svátky trávit. Sympatická blondýnka uvedla, že je její rodina zvyklá na spíše aktivnější prožití vánočních svátků.

"U nás televize moc neběží, v podstatě je skoro zakázaná. Již tradičně pečeme vánoční sušenky pro naše koně, ty jsou z mrkve a ovsa. Ráno jim je před vydáváním obědů zavezeme do stáje," popsala pro ŽivotvČesku.cz netradiční aktivity Veronika Žilková, která má s dcerou Kordulou vlastního koně. Loňský Štědrý den měla herečka navíc ještě naplánovanou charitativní akci, kdy potřebným rozlévala polévku.

Pro Agátu budou letošní svátky o to výjimečnější, že je stráví po jedenácti letech s otcem syna Kryšpína Mirkem Dopitou, se kterým se dala dohromady na začátku září. Influencerka se nechala slyšet, že příchodem Dopity zavládl v její domácnosti klid. O to více si letošní svátky celá rodina užije.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.