Agáta Jaromíra Soukupa: Věkově vzdálení partneři se ukáží ve vlastní reality show. Jejich outfity zhodnotil stylista hvězd

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2022

Mediální magnát Jaromír Soukup (53) a influencerka Agáta Hanychová (37) startují svůj nový pořad, který nese název Agáta Jaromíra Soukupa. Diváci se na něj mohou těšit už v pondělí. Vysílat se bude třikrát týdně. A už v prvním díle dvojice probere, jak pracovat s prvními konflikty ve vztahu. Pro redakci ŽivotvČesku.cz outfity dvojice zhodnotil respektovaný a zkušený stylista hvězd Kája Pavlíček (50), který zejména u bývalé modelky byl rád, že může ostatní ženy inspirovat.

Věkově vzdálení partneři spolu randí už tři měsíce. Netají se ani tím, že občas dojde mezi nimi na hádky - zejména kvůli tomu, že oba mají temperamentní povahu.

Mediální magnát a jeho partnerka se rozhodli, že před samotným uvedením reality show na televizních obrazovkách uspořádají tiskovou konferenci, která se konala v závěru pracovního týdne. Pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil outfity obou partnerů respektovaný módní guru a stylista slavných Kája Pavlíček.

"Pokud jde o Jaromíra Soukupa, tak džíny a bíle tričko - to je standard, který nikdy nezklame. A to včetně sportovní obuvi. Přiznám se, že ale osobně nemám rád sportovní značky na takové příležitosti. A Agáta má upravené vlasy, hezký make-up. Jednoduché letní šaty, boty elegantní. Myslím si, že ona umí podtrhnout svou ženskost, ví, co se nosí, není tedy u ní co vytknout. V kontrastu toho, že na ulici člověk mnohdy vidí ženy, které jsou schopny nosit sportovní obuv, roztrhané šortky a podobně, jsem velmi rád, že alespoň někdo umí ukázat ženskost a je vkusným vzorem," ohodnotil zamilovaný pár pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

Koncept pořadu není nikterak náročný - nebude mít žádný scénář, nikdo nebude nic hrát. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup chtějí být sami sebou a divákům dopřejí strávit společnou hodinu, jako by byli u nich doma. Točit se bude v ateliéru, občas reality show doplní i hosté.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.