Reklama:

Agáta narazila na zlatý důl. S lopatou přispěchal její bratr Vincent Navrátil. Sourozenecké duo nyní bude komentovat český showbyznys za peníze

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2024

Komentář: Influencerka Agáta Hanychová a její mladší bratr Vincent Navrátil donedávna natáčeli pořad »Agáta a Vincent: Taky názor« na jednom z bulvárních webů. Sourozenci se v něm dotýkali různých témat a kauz, které aktuálně rezonovaly ve společnosti. Jelikož se ale Agáta osvědčila jako »značka, která táhne«, s bratrem se rozhodli přesedlat na placenou platformu a za drby z českého showbyznysu budou nově vybírat peníze. Bývalá modelka už několik měsíců natáčí na stejné platformě svůj podcast s Ornellou Koktovou. Zdá se, že Agáta narazila na zlatou žílu, ze které by rádi těžili i lidé v jejím okolí. Redakce ŽivotvČesku.cz se zamyslela nad tím, kolik lidí už Agáta svým nápadem inspirovala. S podcasty se totiž za posledních několik týdnů roztrhl pytel.

Reklama:

Jméno Agáty Hanychové vždy platilo za značku, která přitahuje. Své o tom ví její klienti, kteří Agátu využívají k propagaci svých produktů. Ačkoliv si sama influencerka v minulosti několikrát posteskla, že vlastně neví, kdo je, v oboru prodávání čehokoliv je výborná. Influencering je přesně ta činnost, která někdejší miss sedne, ale především jí funguje.

Reklama:

Další odvětví, které Agátu vždy bavilo, bylo veřejné komentování jiných osob. Z toho si před pár měsíci také udělala trojnásobná matka byznys. Současně založila s Ornellou Koktovou podcast na placené platformě a na jednom z bulvární webů začala natáčet pořad »Agáta a Vincent: Taky názor« s bratrem Vincentem Navrátilem.

Nyní ale sourozenecké duo též přesedlalo na placenou platformu. Peníze se hodí každému, tak proč dělat něco někde za málo, když jinde za to stejné dají více. Tak zřejmě uvažovali sourozenci, kteří už nyní na svých sociálních sítích propagují svůj nový pořad »Agáta a Vincent: Bez pózy«.

Jak je známo, natáčení podcastu »Agáta a Ornella« vydělává oběma influencerkám statisíce měsíčně. Odběratelé, kteří jsou lační po žhavých informacích ze soukromí obou maminek, si jistě rádi zaplatí i Agátin nový podcast s Vincentem, který může navíc přilákat ještě více odběratelů.

S nadsázkou řečeno Agáta narazila na zlatý důl a nyní se snaží z něho těžit, co to dá. Navíc tím inspirovala i řadu lidí ve svém okolí. Například si podcastový profil založil i její expartner Jaromír Soukup, který zatím příliš úspěšný není, nicméně stále natáčí videa pro pár desítek lidí a evidentně ho to baví.

Ještě před Soukupem přišla s povídáním na placené platformě Monika Binias, která se chtěla původně ohradit proti některým tvrzením své dcery Ornelly. I ona ale poznala, že se dají »holčičím tlacháním« vydělat slušné peníze.

S komentováním českého showbyznysu za peníze se zkrátka roztrhl pytel a velmi pravděpodobně byla inspirací všem zmíněným právě Agáta Hanychová.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: