Agáta nebyla pozvaná, uvedla Veronika Žilková. S jejím synem Kryšpínem oslavila jeho 12. narozeniny osamoceně

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2023

Syn Agáty Hanychové slavil své dvanácté narozeniny velmi netradičně. Babička Veronika Žilková pro něj připravila mimořádně skvělé překvapení v podobě zážitku, kdy uspořádala v pražských Vysočanech jeho oslavu. "V bývalé hale ČKD je areál, kde se hraje skvělá úniková hra. Takže si tam pozval kamarády ze třídy a slavilo se," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka s tím, že Agáta se nezúčastnila, protože nebyla pozvaná.

Když jde o narozeniny člena rodiny Veroniky Žilkové, vždy jde o něco mimořádného. Jenže tentokrát to herečka vymyslela po svém. "Dnes jsou dárky pro děti mnohem dostupnější, než tomu bývalo za mého dětství. Jenže dárek může být i zážitek, a tak jsem vymyslela, že si Kryšpín může užít narozeniny jinak. Pozval si kamarády ze třídy a zahráli si únikovou hru. Moc se jim to líbilo," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Na otázku, proč nedorazila oslavit dvanácté narozeniny syna i Agáta, uvedla, že na akci nebyla pozvaná. "Byla to oslava Kryšpína od babičky, nebyla pozvaná," doplnila Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dnes má rodina další oslavu, a to šesté narozeniny dcery Agáty Mii, kde ale budou už všichni spolu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.