Reklama:

Agáta popsala svůj narozeninový standard: Rodinu jsem vycvičila. Když nemám ráno u postele dort, je zle

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 4. 2024

Influencerka Agáta Hanychová slaví devětatřicáté narozeniny. Sice je neoslaví tak, jak původně chtěla, tedy na dovolené v Albánii, ale i tak si je jistě užije doma s rodinou. Před nedávnem trojnásobná matka popsala, co je v její narozeninový den u ní doma nutností. Od rodiny prý vyžaduje gratulace, dort a dárky hned po ránu, než vstane z postele. Tento zvyk prý zavedla její matka Veronika Žilková, která každému ze svých dětí přála s dortem už v posteli. A navíc dítě, které v »Žilkovic« rodině slavilo narozeniny, nemuselo jít do školy. O narozeninových zvycích promluvila někdejší vicemiss v podcastu »Agáta a Ornella«. Českým lvem oceněná herečka Veronika Žilková překvapuje své děti a vnoučata netradičními dárky dodnes. Pro vnuka Kryšpína připravila k jeho 12. narozeninám parádní zážitek, o němž pro ŽivotvČesku.cz promluvila.

Reklama:

Agáta Hanychová neskromně ve svém podcastu, který natáčí s Ornellou Koktovu, přiznala, že do své rodiny investuje hodně. To samé proto vyžaduje i od svých nejbližších. V rámci povídání o narozeninách, kde si Ornella stěžovala, že její letošní narozeniny manžel Pepa Kokta takzvaně zazdil, Agáta uvedla, že takové selhání ze strany rodiny se u ní stát nemůže.

Reklama:

"Já už mám tu rodinu tak vycvičenou a o mně se to ví... Tohle mě naučila moje máma, že prostě kdokoliv měl narozeniny, tak v ten den nemusel jít do školy a přálo se mu v posteli. Takže já i teď, když mi bude 39 let, očekávám, že celá moje rodina včetně partnera mi dá hned ráno dort a dárek. Ať jsem měla jakéhokoliv partnera, řekla jsem mu to dopředu, jak to chci a na co jsem zvyklá," popsala Agáta, jakým způsobem u ní probíhá každé narozeninové ráno.

Letošní narozeniny prožije po 11 letech opět s otcem syna Kryšpína Mirkem Dopitou, se kterým se dala dohromady loni v září. Právě Kryšpín oslavil své loňské narozeniny taktéž originálním a milým způsobem. Babička Veronika Žilková zařídila pro něho i partu kamarádů zážitek v podobě únikové hry.

"Dnes jsou dárky pro děti mnohem dostupnější, než tomu bývalo za mého dětství. Jenže dárek může být i zážitek, a tak jsem vymyslela, že si Kryšpín může užít narozeniny jinak. Pozval si kamarády ze třídy a zahráli si únikovou hru. Moc se jim to líbilo," uvedla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Zážitkem obdarovala měsíc poté i vnučku Miu, která v září oslavila šesté narozeniny. Holčičku vzala na balet. Nejmladší vnučce Rozárce před dvěma týdny herečka darovala k jejím prvním narozeninám dětský bourák - mercedes. Až Rozárka trochu povyroste, jistě se i ona bude moci těšit na netradiční narozeninové zážitky s babičkou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: