Agáta Prachařová promluvila o novém partnerovi: Konečně jsem šťastná, říká o čerstvé lásce

Agáta Hanychová má zdravotní potíže
Agáta Hanychová má zdravotní potíže
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2020

I když manželství Agátě Prachařové (35) nevyšlo a dlouho nemohla zavadit o pravou lásku, dočkala se. Potkala muže svých snů. S ním je podle svých slov konečně šťastná.

"Je to skutečně nový partner. Jsem konečně šťastná. Známe se už několik týdnů," řekla pro ŽivotvČesku.cz někdejší rebelka, která to s muži neměla v minulosti vůbec jednoduché. Ale ani oni s ní...

Aktuálně se Agáta vrací ze Slovenska, kam si vyrazila na výlet se svým synem Kryšpínem a dcerou Miou. "Dnes jedeme domů, jedeme vlakem, pro děti to bude skvělý zážitek," usmívala se někdejší druhá vicemiss z roku 2005 a dcera herečky Veroniky Žilkové.

Na Slovensku ale byla bez svého partnera. "Šlo o výlet jen s dětmi. Jestli jsme partnera už dětem představila? To zatím říkat nebudu," pokračovala Agáta, která byla delší dobu sama.

Pro ŽivotvČesku.cz paradoxně nedávno tvrdila, že nikoho nechce. Ale jak je vidět, to se změnilo. "Jsem skutečně šťastná a jsem za to ráda," dodala o svých pocitech k novému muži někdejší hvězda přehlídkových mol.

Agáta aktuálně řeší i rozvod se stále manželem Jakubem Prachařem. Podle jejích slov by mělo být jejich manželství rozvedeno s koncem prázdnin. "Na všem jsme s Jakubem domluveni, rozvod je už jen formalita," dodala Agáta, která možná už teď přemýšlí na druhou svatbou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.