Agáta Prachařová ukázala první dojemný snímek, na kterém je s partnerem Jaromírem Soukupem. Vztahu se starším mužem se ale bála

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2022

Influencerka Agáta Hanychová (37) v poslední době překvapila zejména svým vztahem s výrazně starším mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), se kterým momentálně tráví čas v jeho domě ve Španělsku. Na svém Instagramu ukázala už plejádu fotografií se svým vyvoleným, které aktuálně trumfla - zveřejnila totiž skutečně dojemný a láskyplný snímek. Přitom někdejší II. vicemiss České republiky z roku 2005 měla velké obavy, jak jí láska se straším mužem bude fungovat. "Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová.

Na sociální síti Instagram dvojnásobná maminka zveřejnila fotografii, která podtrhuje lásku mezi mladší ženou a starším mužem. Paradoxem je, že zlí jazykové tipovali, že láska Agáty Hanychové a šéfa televize Barrandov nebude mít trvání přes měsíc. Realita je ale taková, že jejich láska si odškrtne už měsíce dva a společné snímky vypovídají o velké romantice a zamilovanosti.

Exmodelka v minulosti přiblížila dokonce detaily, jak se s Jaromírem Soukupem seznámila. "Přišla jsem k Jaromírovi do televize na rozhovor, venku jsem ještě kouřila s dalšími ženami, hlavně z komparzu a podobně, a potom přišel Jaromír. Šel kolem s batohem, měl hrozně hezké nohy, tak jsem si řekla, že ho sbalím. A sbalila jsem ho," popsala na Instagramu Agáta Hanychová, která měla zpočátku ohledně vztahu se starším partnerem silné pochybnosti, proto si chodila pro rady ke kamarádce.

"Vím to od prvního dne, kdy mi to řekla. A vlastně se se mnou radila a byla z toho nervózní. Bavila se se mnou o tom, jaké to vlastně je chodit se starším mužem, protože se nikdy nevídala s nikým starším. Do té doby chodila vždy s někým, kdo je věkově přibližně starý jako ona. Tak jsem ji uklidnila, že to není žádný horor," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Agátina kamarádka, influencerka Ornella Koktová (29), jejíž manžel Josef Kokta (64) je rovněž výrazně starší.

Agáta Hanychová s bývalým manželem, hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (38), vstoupila v roce 2013 do svazku manželského, vypadalo to na lásku jako trám. Po nějaké době to však mezi nimi začalo skřípat a nakonec bylo jejich manželství v roce 2020 definitivně rozvedeno. Následně se exmodelka pokusila o celkem devět vztahů, které vždy trvaly jen několik měsíců. Vztah s Jaromírem Soukupem je prakticky za tři roky desátým.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.