Agáta Hanychová promluvila o manželovi Mirkovi Dopitovi: Vůbec se nezměnil, pořád je sukničkář

Agáta Hanychová s manželem na archivním snímku
Agáta Hanychová s manželem na archivním snímku
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2024

Agáta Hanychová se ke svému současnému manželovi vrátila zhruba po jedenácti letech. S Mirkem Dopitou si za dlouhé roky, kdy je spojoval jen syn Kryšpín, zařídili své životy po svém. Bývalý hráč amerického fotbalu dokonce žil několik let mimo Českou republiku. Poté, co se Agáta koncem srpna loňského roku rozešla s Jaromírem Soukupem, dala se s Dopitou dohromady, a dokonce si ho koncem roku vzala. Celá Agátina rodina prý Dopitu miluje, což pro ŽivotvČesku.cz potvrdila i jeho tchyně Veronika Žilková. Agáta ale nyní ve svém podcastu řekla, co jsou jeho stinné stránky.

Mirek Dopita a Agáta Hanychová dokazují, že stará láska nerezaví. Rodiče syna Kryšpína k sobě našli cestu po dlouhých jedenácti letech. Oba za tu dobu byli v manželství s někým jiným a vypadalo to, že Dopita zůstane už napořád Agátiným expartnerem a otcem společného syna, se kterým jediným vždy vycházela dobře.

V září loňského roku ale přišel šok, když dvojice oznámila, že se k sobě vrátili. Údajně z jejich vztahu měly největší radost Agátiny děti, které v současnosti realitního makléře zbožňují. O svém zeti promluvila pro ŽivotvČesku.cz herečka Veronika Žilková, jež měla ze svatby dcery a Mirka Dopity velkou radost.

"Jsem ráda, že se Agátka vdala za Mirka, i když to nikdo takto neplánoval," uvedla herečka v jednom ze svých živých vysílání začátkem roku. "Znám Mirka ještě jako spolužáka Agáty ze základní školy. Takže mě moc těší, že Kryšpín bude mít oba rodiče spolu –⁠ budou takto kompletní rodina. Je moc hodný na děti a je to fajn člověk, má smysl pro humor a celá naše rodina ho vždy měla ráda," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Veronika Žilková krátce po prosincovém obřadu s tím, že nebylo ani tak překvapivé, že se vzali, nýbrž to, že se před lety vůbec rozešli.

I když Mirek Dopita vypadá jako naprosto klidný a nekonfliktní člověk, který by ani mouše neublížil, přece jen nějaké negativní stránky má. Za jejich rozchodem s Agátou před lety totiž údajně stály jeho nekonečné zálety za jinými ženami. Na současný stav se v poslední epizodě podcastu »Agáta a Ornella« zeptala jedna z fanynek.

"Myslíš toho mého děvkaře?" začala Agáta zostra odpovídat na dotaz, zda se její manžel za ty roky v něčem změnil nebo si něco uvědomil. "Já myslím, že přede mnou a před Kryšpínem měl deset tisíc holek a mezi jeho ženou a mnou měl dalších dvacet tisíc holek," řekla s nadsázkou Agáta, která ale manžela pochválila za to, že v intimní sféře se nic učit nemusel, jelikož »byl dobrý« už před lety.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.