Agáta prozradila další detaily chystaného soudu s Prachařem. Ukázala tvář plnou zoufalství a opovržení

Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Agáta Hanychová a Jakub Prachař
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2024

Influencerka Agáta Hanychová si v pátek večer na sociální síti postěžovala svým fanynkám, že nemůže mít chvíli klidu. V příštím týdnu ji čekají hned dva soudy s otci svých dcer a v rámci jednoho se budou údajně řešit její výdělky. Jakub Prachař si svou exmanželku chce takzvaně proklepnout a zjistit, kolik reálně vydělává na placeném podcastu, který natáčí s Ornellou Koktovou. "Předvolal i zakladatele platformy," uvedla rozčilená Agáta v jednom ze svých »instastories«. S oběma tatínky svých dcer je bývalá modelka na nože. Ohledně střídavé péče promluvil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný odborník na partnerské vztahy.

Agáta Hanychová má svým fanouškům stále co nabídnout. V pátek otevřela na sociální síti další pikantní kauzu. Tentokrát v ní nefiguruje Jaromír Soukup, ale její exmanžel Jakub Prachař. Podle Agáty mu vadí, že je exmodelka v něčem úspěšná a dokáže vydělávat slušné peníze.

"Zjistila jsem, že otec mé starší dcery si k soudu předvolal zakladatele placené platformy (název odstraněn redakcí z reklamních důvodů), aby přesně věděl, kolik beru procent, jak se s Ornellou dělíme...Mohl se zeptat mě," podotkla rozčilená influencerka, jež uvedla, že její exmanžel Jakub Prachař vydělává mnohonásobně víc než ona.

"Tohle zapšklý, zlý, hnusný a odporný chování chlapů nechápu. Jakube, zkus se zamyslet a být normální," vzkázala brunetka nakonec otci dcery Mii, kterou mají rodiče ve střídavé péči.

Agáta Hanychová prožívá od začátku roku skutečně jednu »jobovku« za druhou. S tatínky svých dcer má vztahy na bodu mrazu a kromě neschopnosti dohodnout se na péči o děti figurují v rozepřích i peníze. Jak už dříve Agáta uvedla v již zmíněném podcastu, Jakub Prachař platí na dceru Miu deset tisíc korun měsíčně. Tomu teď bude chtít zřejmě umělec učinit přítrž.

V minulosti mu soudy vyhověly s žádostí o střídavou péči. Dcera Mia tak od útlého věku každý týden mění své bydliště. O problematice střídavé péče u hodně malých dětí promluvil pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

"Do školkového věku (3 až 3,5 roku) střídavá výchova je zcela nevhodná, protože batole nemá představu o čase a střídání chápe jako osiření. Od školkového věku a přes mladší školní věk, tzn. do puberty, je možno dětem střídání vnutit, protože děti jsou povolné a nechají si všechno líbit," uvedl Klimeš s tím, že psychika dětí není z evolučního hlediska nastavená na cestování mezi rodiči.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.