Agáta ukázala na lehátku své hříšné vnady. Na opalování si vzala o dvě čísla větší plavky

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2024

Agáta Hanychová tráví víkend opět odpočinkově. Tentokrát ale se svými dětmi. Influencerka vyrazila na místo, kde minulou sobotu a neděli přečkala první noci bez dcery Rozárky, která poprvé přespávala u svého otce Jaromíra Soukupa. Do golfového resortu vzala tentokrát obě své dcery. A zatímco minulou návštěvu luxusního resortu smutnila po dětech, nyní září štěstím. Brunetka se na svém instagramovém profilu pochlubila i prvním letošním selfíčkem v plavkách, které jí ale moc nesedí. "Jo, ty plavky mi jsou dost velký," uznala v následujícím »storýčku«. Agáta vypadá po boku manžela Mirka Dopity šťastně i po 4 měsících od svatby. O osudové lásce své dcery promluvila pro ŽivotvČesku.cz těsně po svatebním obřadu Veronika Žilková.

Agáta Hanychová se po týdnu takzvaně vrátila na místo činu. Do golfového resortu, kam ji vytáhl minulý víkend její manžel Mirek Dopita, se tentokrát vydala i se svými dětmi. Ke štěstí tedy Agátě už nechybělo vůbec nic. S úsměvem od ucha k uchu se proto pochlubila na sociální síti Instagram se svým prvním letošním selfíčkem v plavkách.

Brunetka zvolila tmavě růžové strukturované plavky se všitými flitry. Nelze si nevšimnout, že Agátě jsou ale o něco větší. Trojnásobná matka se nikdy netajila tím, že její poprsí připomíná »psí ouška« a že rozhodně na svém dekoltu nehodlá nic měnit. Jako jedna z mála se pyšní přirozeným poprsím, které navíc »odkojilo tři děti«.

Agáta sice prožívala v posledních měsících hodně starostí spojených se soudními tahanicemi o dceru Rozárku, ale poté, co kývla na podmínky Jaromíra Soukupa, z ní určité množství stresu spadlo. Na klidu jí podle všeho přidává její manžel Mirek Dopita, jenž je vyhlášený »pohodář« a Agátu v těžkých chvílích podporoval. Oblíbený je bývalý hráč amerického fotbalu nejen u dětí, ale i u tchyně Veroniky Žilkové. Herečka promluvila pro ŽivotvČesku.cz o osudovém partnerovi své dcery krátce po jejich svatbě.

"Je moc hodný na děti a je to fajn člověk, má smysl pro humor a celá naše rodina ho vždy měla ráda. To, že se dali opět dohromady, vlastně není takové překvapení jako to, že se před lety rozešli. Je to fajn, že je osud svedl dohromady. Beru to tak, že je to láska, která nerezaví," sdělila pro ŽivotvČesku.cz populární herečka Veronika Žilková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.