Reklama:

Agáta ukázala realitu svého hrudníku po 3 dětech: Sice dlouhé, ale moje, uvedla ke snímku v bikinách

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2024

Influencerka Agáta Hanychová vyrazila před pár dny na vytouženou dovolenou do Albánie. S manželem Mirkem Dopitou vzali všechny tři děti a Agáta se tetelí blahem. Své fanoušky potěšila v »instastories« fotkou svého hrudníku v bikinách. Bez příkras ukázala, v jakém stavu jsou její ňadra, a vtipně poznamenala »Sice dlouhé, ale moje«. Agáta i její kamarádka Ornella Koktová si nyní užívají u moře, minulý týden se ale měly zúčasnit přehlídky v Karlových Varech, kam však nedorazily. Ornella pro ŽivotvČesku.cz promluvila o důvodech, proč nakonec účast na módní show Debbie Brown zrušily.

Reklama:

Agáta Hanychová se po téměř roce vydala s dětmi k moři. Od chvíle, kdy se soudila s expartnerem Jaromírem Soukupem o péči o dceru Rozárku, měla influencerka zákaz s ní vycestovat. Nyní se konečně dočkala a vzala všechny své tři ratolesti na dovolenou do Albánie.

Reklama:

S manželem Mirkem Dopitou na snímcích vypadají jako šťastná rodina a Agátě se na Balkáně evidentně líbí. Radost chtěla zřejmě udělat i svým sledujícím a některým ženám možná zvednout sebevědomí. Realitu svého hrudníku ukázala v titěrných plavkách na snímku, ke kterému připsala »Sice dlouhý ale moje«.

Někdejší vicemiss zřejmě narážela na nedávnou kauzu, kdy se Veronice Arichtevě za její přirozené poprsí »vysmála« manželka herce Filipa Blažka Jolana. S nadsázkou lze říci, že podle snímku Agátu zřejmě nevybavila její kamarádka Ornella Koktová lepicími páskami na ňadra, které sama hojně využívá.

Obě trojnásobné matky si nyní užívají zaslouženého volna u moře. Agáta s rodinou v Albánii, Ornella si užila prodloužený víkend na italském ostrově Capri s kamarádkou.

Ještě před týdnem se měly influencerky zúčastnit módní show návrhářky Debbie Brown v Karlových Varech. Na poslední chvíli si ale účast rozmyslely.

"Já jsem toho měla v posledních dnech hodně, nebyla jsem skoro vůbec doma, tak jsem nechtěla jet jen na otočku do Varů, bylo by to pro mě časově náročné. A stejně tak to vnímala Agáta, která je navíc nakřáplá, a tak jsme raději zůstaly s rodinami," objasnila Ornella důvod nepřítomnosti na módní přehlídce, která je na filmovém festivalu již tradicí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: