Agáto, nelži. Influencerka si opět vzala do úst soukromí Soukupa a narazila

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2024

Influencerky Agáta Hanychová a Ornella Koktová se ve svém podcastu často dotýkají ožehavých témat, která se netýkají jen jich samotných, ale do svých diskuzí zahrnují i osoby ze svého blízkého či vzdálenějšího okolí. V posledním díle jejich povídání se dotkly i údajně nové přítelkyně Jaromíra Soukupa. O sympatické mnohonásobné mamince se Agáta s Ornellou vyjádřily vesměs pozitivně, Agáta ale podotkla, že Michaela Taschnerová měla mít v minulosti blízko k jejímu současnému manželovi Mirkovi Dopitovi. "Chudák Jaromír, zase holka po Mírovi," uštěpačně zmínila Hanychová v podcastu. Proti jejím slovům se ale dlouholetá Soukupova kamarádka ohradila, označila je za nepravdivá, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz.

V nejnovějším díle podcastu, který Agáta Hanychová a Ornella Koktová natáčí na placené platformě, dvojice opět rozebírala detaily a zákulisí soudní bitvy o Agátinu dceru s jejím expartnerem Jaromírem Soukupem. Influencerky se dotkly i Soukupovy dlouholeté přítelkyně Michaely Taschnerové, kterou podnikatel vyvedl minulou sobotu na finále Miss Czech Republic.

Dámy se shodly na tom, že by Jaromírovi takovou partnerku přály. "Já bych mu strašně přála, aby mu to s touhle paní vyšlo. Byli spolu chyceni asi týden nebo čtrnáct dní potom, co jsme se rozešli, tak bůh ví, jestli spolu nebyli celou tu dobu," řekla Agáta ve svém podcastu.

Už v tomto momentu je potřeba se zamyslet nad tím, kdo z bývalých partnerů vyvolává situace, které dále vedou k eskalaci a jsou poměrně dost kontroverzní. Rozhodně však neprospívají jejich společné dceři. Realita je totiž taková, že Soukup v tomto kontextu není tím, kdo by veřejně Hanychovou napadal, případně komentoval v takové míře její soukromí.

Pokud někdo sleduje sociální platformu, kde se Agáta prezentuje, a k tomu sleduje její podcast, lehce přijde na to, že influencerka ráda »děj« ohýbá tak, aby působil dramaticky, měl vývoj, ale především působil na široké publikum. Tím si logicky na placené platformě její podcast předplácí více fanoušků a zájemců »o drby ze soukromí«. Také je potřeba zdůraznit, že jméno Jaromíra Soukupa se v pořadech vyskytuje poměrně pravidelně - vlastně není snad díl, kde by jeho jméno nefigurovalo.

Dá se tedy v některých ohledech konstatovat, že její »průpovídky« a názory se ne vždy zakládají na realitě. Mezi Michaelou Taschnerovou a Jaromírem Soukupem to může být zcela jinak, než jak to prezentuje Agáta. Ani jeden z nich navíc »partnerský vztah« nepotvrdil.

V kontextu uvedeného Agáta sdělila, že se sympatickou brunetkou, s níž se podnikatel přátelí, se už z minulosti zná její manžel Miroslav Dopita. Někdejší vicemiss naznačila, že mezi nimi bylo »něco intimního«.

"Oni se znají strašně dlouho, dokonce ji zná i můj manžel současný, nebudu říkat, jak moc intimně… Chudák Jaromír, už zase má holku po Mírovi," konkrétně sdělila ve svém pořadu, a to v souvislosti s tím, že její manžel Miroslav byl dříve poměrně promiskuitní.

Redakce ŽivotvČesku.cz kamarádku Soukupa oslovila a získala od ní vyjádření, ve kterém uvedla věci na pravou míru, což jistě může být zajímavé pro předplatitele podcastu, kteří si tak mohou uvědomit, co si vlastně kupují.

"Pana Dopitu osobně znám, neboť jsme byli spolužáci na střední škole, Obchodní akademii Dušní. To je ale vše! Jakékoliv intimnosti či vztahy radikálně popírám," uvedla Taschnerová s tím, že slova Hanychové jsou lživá a bude se jimi pravděpodobně zabývat její právní zástupce. Čím dál častěji se ukazuje, že je potřeba brát slova Agáty s velkou rezervou.

Bývalá modelka se kromě propagace své kosmetické značky nyní zaměřuje i na anketu Podcast roku, kde by se ráda se svým pořadem, který natáčí s Ornellou Koktovou, umístila. Své sledující a fanoušky nabádá k tomu, aby pro jejich podcast hlasovali. Je ale k diskuzi, zda podcast, ve kterém se objevují zavádějící informace, by se v takové anketě měl vůbec objevit.

Je třeba si uvědomit, že jelikož má dvojice influencerek slušnou posluchačskou základnu, je možné, že se v anketě v některé z kategorií nakonec umístí. Oproti jiným podcastům, ve kterých jsou odběratelům předkládány relevantní informace, lze uvažovat o tom, že podcast, ve kterém se často objevují drby a fabulace, nelze pokládat za něco, co by mělo soutěžit o nějakou cenu s nejlepšími tvůrci v ČR.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.