Agentka ze seriálu Mentalista: Herečka Robin Tunney se ostříhala na mikádo a je dvojnásobná maminka

Herečka Robin Tunney už je dvojnásobná maminka
Herečka Robin Tunney už je dvojnásobná maminka
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2020

Herečka Robin Tunney (48) se divákům zapsala do paměti mimo jiné jako agentka CBI Teresa Lisbonová v oblíbeném seriálu Mentalista, který se nakonec dočkal sedmi sérií a 151 epizod. Od dob posledního natáčení uběhlo pět let, za kterých se stačilo stát v jejím životě hned několik zásadních věcí.

Krásná Američanka má kořeny v Chicagu, třetím nejlidnatějším městě Spojených států. V roce 1991 se rozhodla udělat jako devatenáctiletá dívka důležitý krok v životě a odstěhovala se do Los Angeles, aby se postavila na vlastní nohy. Podařilo se jí získat několik menších rolí a zásadní pro ni bylo ztvárnění postavy Christine po boku herecké hvězdy a bývalého guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera (73) v nadpřirozeném hororu Konec světa. Zahrála si také například v dobrodružném drama Vertical Limit nebo seriálu Útěk z vězení. Obrovská popularita přišla až s rolí agentky CBI Teresy Lisbonové v celosvětově úspěšném seriálu Mentalista.

"Můj otec mi zavolal, abych poděkovala Simonovi (Simon Baker je představitel hlavního hrdiny Patricka Jana, pozn. red.), že ze mě udělal lepší herečku. Prosil mě, abych mu poděkovala," prozradila Robin Tunney v rozhovoru pro Yahoo! Entertainment. Herečka se rozvedla v roce 2006 s filmovým producentem Bobem Gossem (57) a lásku našla po letech u bytového designéra Nickyho Marmeta s nímž se zasnoubila na konci roku 2012. Přesto, že svatba zatím neproběhla, mají spolu už dvě děti – čtyřletého syna Oscara Hollyho a teprve desetiměsíční dceru Collete Kathleen, která se narodila v lednu letošního roku. "Omlouvám se, ale nebudu mluvit o těhotenství. Chci si to všechno uchovat pro sebe," řekla seriálová agentka Teresa Lisbonová, jak uvedl Entertainment Tonight.

Robin Tunney zůstává i po letech velmi půvabná a neztratila nic na kouzlu, kterým si podmanila televizní diváky populárního seriálu Mentalista a další své herecké tvorby. Dvojnásobná maminka výrazně zkrátila vlasy na mikádo, ale stárne naopak do krásy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.