Agresivní pitbul v Brně roztrhal jorkšíra. Přímo před očima majitelky

Pitbull roztrhal v Brně jorkšíra přímo před zraky majitelky
Pitbull roztrhal v Brně jorkšíra přímo před zraky majitelky
Foto: pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2020

Velké neštěstí se v sobotu odpoledne odehrálo v brněnské městské části Nový Lískovec. Zuřící pitbulteriér se tam vytrhl 22leté majitelce a vrhl se na malého jorkšíra, kterého v několika vteřinách zardousil. Strážníci museli jeho 59leté paničce přivolat záchranku.

Žena venčila v brněnském Novém Lískovci křížence pitbula. Měla ho řádně na vodítku, ale prý se jí vytrhl a zaútočil na jorkšíra starší dámy. Ta se po zardousení svého čtyřnohého miláčka složila.

"Strážníci ji našli sedět v Novém Lískovci na travnatém pásu vedle chodníku. Chvěla se po celém těle, vzlykala a bez ustání hladila nehybné a zakrvácené tělo ležícího jorkšíra," uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Majitelka pitbula incidentu litovala

Majitelka agresivního pitbula incidentu lidovala. "Omlouvala se a přiznala, že se jí pes vytrhl i s vodítkem, což se podle jejích slov ještě nikdy nestalo," dodal Ghanem.

K devětapadesátileté ženě, která se ze ztráty jorkšíra složila, raději strážníci přivolali záchranáře. Ti zkontrolovali její zdravotní stav. Případ se bude řešit ve správním řízení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.