Aktuální snímek dcery Toma Cruise dokazuje, že Suri vyrostla ve velmi pohlednou dospívající slečnu

Suri Cruise
Suri Cruise
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2023

Dcera Toma Cruise (60) a Katie Holmesové (44) je už odmalička podobná své slavné mamince, s přibývajícím věkem je ale podoba větší a větší. Suri Cruiseové je už 17 let, a kdyby se chtěla vydat na hereckou dráhu jako její rodiče, nepochybně by díky své kráse měla dveře otevřené. Její matka pro magazín Harper's Bazaar uvedla, jak pro ni bylo těžké, když došlo k rozvodu.

Suri Cruiseová je dcerou slavných rodičů. Maminka Katie Holmesová se proslavila v seriálu Dawsonův svět a otec Tom Cruise je jednou z nejznámějších hvězd akčních filmů. Ovšem v životě své dcery a její matky za příliš velkou hvězdu není.

Od roku 2012 je herečka na svou dceru sama. Ačkoliv nyní se jí daří dobře, první týdny po oznámení rozvodu byly nelehké. "Bylo to tehdy velmi těžké. Lidé mi věnovali příliš mnoho pozornosti a Suri navíc tou dobou byla malá. Když jsme vyšly ven, zažily jsme pár legračních momentů. Také nepříjemných," řekla Katie Holmesová americkému magazínu Harper's Bazaar, jak s dcerou prožívala porozvodové období.

Bývaly doby, kdy se herečce nechtělo vyjít z domu. Sebe ani Suri nechtěla vystavovat nevyžádané pozornosti. Rozvod s Tomem Cruisem neprobíhal mírně, velký vliv na něj měl fakt, že oblíbený herec vyznává scientologii, čemuž Katie Holmesová nechtěla dceru vystavovat.

"Na chvíli vás může pohltit strach z toho, co si lidé myslí a říkají, ale po čase si řeknete, že stejně chcete dělat věci po svém. Došlo mi to a díky tomu dělám, co chci a jak chci. Má mysl odpočívá a nejsem ve stresu," uvedla Katie Holmesová, pro kterou je krásná dospívající dcera absolutně vším.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.