Al z Kroku za krokem je dnes k nepoznání. Christine Lakinová po 30 letech od natáčení oslňuje krásou

Herečka Christine Lakinová si zahrála v rodinném sitcomu Krok za krokem
Herečka Christine Lakinová si zahrála v rodinném sitcomu Krok za krokem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 5. 2021

Na počátku 90. let kraloval televiznímu vysílání seriál Krok za krokem, který divákům představil dvě rodiny - Lambertovi a Fosterovi, které se spojily v jednu početnou. Kromě hlavních hrdinů stavitele Franka a sympatické kadeřnice Carol vypráví úspěšný sitcom osudy šesti jejich dětí, později s narozením dcery Lilly dokonce sedmi a také bratrance Codyho. Jednoho z potomků si zahrála herečka Christine Lakinová (42), která ztvárnila postavu svérázné Alicie »Al« Lambertové. Z tehdy 12leté dívky vyrostla dospělá žena, která překročila věkovou hranici čtyř dekád, ale půvab rozhodně neztrácí.

Od podzimu roku 1991 začala vysílat americká televizní stanice ABC rodinný sitcom Krok za krokem, který se dočkal celkem sedmi řad a 160 epizod. Dceru Franka Lamberta si zahrála Christine Lakinová, celým jménem Christine Helen. Ta začínala jako dětská tvář reklam a rolí Al Lambertové přišel průlom v její herecké kariéře. Přesto, že bylo natáčení poměrně divoké také kvůli počtu herců na place, roli si užívala.

"Dostala jsem spoustu e-mailů od fanoušků, kteří psali, že Krok za krokem jim opravdu připomněl jejich rodiny. Víte, byli jsme skuteční. Ze začátku jsme se neměli rádi a neustále jsme bojovali. Cítila jsem, že to s mnoha lidmi trochu skřípalo. Ale myslím si, že pokud můžete v televizi ukázat životy jiných lidí a oni se díky tomu budou cítit, že jsou skutečně součástí tohoto světa, je to velmi působivé. Zejména pro malé děti, které vyrůstají," řekla Christine Lakinová v rozhovoru pro pořad Today.

Blízký vztah si vytvořila se svými seriálovými rodiči v podání Suzanne Somersové (74) a Patricka Duffyho (72). "Byli neuvěřitelnou součástí mého dětství. Popravdě to byli dva z nejupřímnějších, skutečně velkorysých a neuvěřitelných lidí. A myslím si, že to je důvod, proč jsem se tak dobře vypracovala jako nyní už bývalá dětská herečka," doplnila rodačka z Dallasu, která se matce Karen a otci Jamesovi narodila jako jediné dítě.

Z představitelky drzé Al Lambertové vyrostla krásná žena, která zprvu neměla štěstí v oblasti vztahů, ale nakonec našla pravou lásku po boku herce Brandona Breaulta, kterého si vzala za manžela 25. října 2014. Rok nato pár oznámil, že čeká prvního potomka. Na začátku března 2016 se jim narodila dcera Georgie James (5), ale oba si přáli ještě druhé dítě, což se jim splnilo s narozením syna Baylora B. (2).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.