Ála z Diskopříběhu rozhodně nestárne. Herečka Eva Čížkovská zraje jako víno a promluvila o svých vnadách

Eva Čižkovská snad zastavila čas...
Eva Čižkovská snad zastavila čas…
Foto: nextfoto.cz / reprofoto youtube.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 7. 2020

Téměř před třiceti lety si Eva Čížkovská (54) zahrála výraznou roli v pokračování legendárního snímku Discopříběh. Kdo by si ji nepamatoval jako hříšnou striptérku Álu? Dodnes se herečka udržuje v bezvadné kondici a rozhodně se řadí k nejvíce pohledným padesátnicím.

S Ladislavem Potměšilem ve snímku zahrála postelovou scénu. A od té doby ji miliony diváku mají v paměti. Vnady herečky mohli diváci spatřit i v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde si zahrála pornoherečku Sisi.

Eva se často setkává s dotazy, zda svůj bujný hrudník má chirurgicky vylepšený. Sama ale jasně říká, že její přednosti jsou rozhodně pravé.

„Ne, žádná vylepšení jsem nepodstoupila, nevidím důvod proč a kvůli komu si nechat udělat o dvě čísla větší prsa, vůbec mě to neláká. Po dvou dětech můžu být spokojená, že vypadám tak, jak vypadám,“ prozradila v minulosti pro server Femina.cz s tím, že jediné, čím své tělo vylepšuje, je posilovna, plavání a masáže.

Před pár dny si herečka vyrazila na křest knihy Matky na palici a Eva opět ukázala, že i když jí pomalinku táhne na šedesát, rozhodně do starého železa nepatří. Naopak zraje jako víno...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.