Alena Šeredová bojuje s koronavirem: Dagmar Havlová jí poslala dojemný vzkaz

Dagmar Havlová poslala kamarádce dojemný vzkaz
Dagmar Havlová poslala kamarádce dojemný vzkaz
Foto: nextfoto.cz

Modelka Alena Šeredová (42) svádí boj se zákeřným koronavirem. Máma tří dětí, která dlouhodobě žije v Itálii, věří, že nemoc covid-19 u ní bude mít mírný průběh. Přesto na sebe musí dávat obrovský pozor a šetřit se. Vzkaz plný podpory do Itálie poslala také Dagmar Havlová (67).

"Jsem pozitivní. Zatím s mírnějším průběhem. Přestože jsem byla velmi opatrná, potkala mě tato nepříjemnost. Jsem v domácí izolaci a doufám, že to brzy přejde. Nejen mě, ale hlavně všem lidem, kteří mají horší průběh. Držte se," napsala Alena Šeredová na sociální síť Instagram.

Máma tří dětí, která momentálně nejvíce pečuje o půlroční dceru Vivienne Charlotte, dostala ihned po zveřejnění nepříjemné zprávy plno vzkazů od slavných kamarádek a známých. Dávku energie Aleně poslaly herečka Aňa Geislerová, zpěvačka Martina Pártlová, modelka Daniela Peštová, či dcera Pavla Nedvěda Ivana, která také zkouší štěstí v modelingu.

S dojemným vzkazem přispěchala také Dagmar Havlová. Ta se s Alenou zná několik let. Obě dámy například v roce 2019 spolu odhalily Lavičku Václava Havla v italském Miláně.

"Oh, to je mi líto! Ať jsi brzy zdravá. Dáša," napsala bývalá první dáma modelce, když se zprávu o nemoci kamarádky dozvěděla.

Šeredová žije s podnikatelem Alessandrem Nasim v italském Turíně. Kromě dcery se Alena stará o dva syny, které má s italským fotbalovým brankářem Gianluigi Buffonem. Alena si již na jaře postěžovala, že z koronavirové epidemie má obavy. Hlavně jí mrzí, že vnoučata se kvůli různým opatřením málo dostávají za prarodiči do Česka.

Modelka Alena Šeredová (42) se nedávno nakazila zákeřným covidem-19. Boj se zákeřným koron...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.