Reklama:

Alena Šeredová potvrdila svatbu a prozradila datum. Se snoubencem a otcem společné dcery Alessandrem si řeknou "ano" za necelý měsíc

Alena Šeredová a Alessandro Nasi
Alena Šeredová a Alessandro Nasi
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2023

Legenda českého modelingu Alena Šeredová (45) se v srpnu loňského roku zasnoubila s otcem své dcery, italským podnikatelem Alessandrem Nasim. Pro ŽivotvČesku.cz vicemiss ČR z roku 1998 exkluzivně potvrdila, že v současnosti probíhají zkoušky na den s velkým »D«. "Potvrzuji, že svatba bude 17. června, tak teď jen zkoušíme," uvedla okouzlující trojnásobná maminka.

Reklama:

Bude to událost, kterou Itálie nepamatuje. Jeden z tamních nejslavnějších párů si za necelý měsíc řekne své »ano«. Charismatická a nestárnoucí Alena Šeredová si necelý rok od zásnub vezme za manžela otce své dcery Vivienne (3) - šarmantního podnikatele a dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho.

Reklama:

V současnosti je vše v přípravách. Půjde totiž podle všeho o mimořádnou událost jak pro Čechy, tak i pro Italy. "Ano, ano... Potvrzuji, svatba bude 17. června, tak jen zkoušíme," odpověděla exkluzivně pro ŽivotvČesku.cz na dotaz smyslná trojnásobná maminka, pro kterou půjde o druhé manželství.

První nevyšlo. Od roku 2011 byla tři roky manželkou italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona. Rozvod proběhl v roce 2014. S ním společně pečují o dva syny - Louise Thomase a Davida Lee.

Všechny chmury překonala následně, když si našla pohledného Alessandra Nasiho. S ním teď vstoupí do svazku manželského. Ve svém pracovním zápřahu Alena Šeredová jednoznačně obdivuhodně zvládá nyní poměrně velkou a početnou rodinu. Je vděčná za všechno, co v životě má, a nepřestává to velmi často zmiňovat na sociálních sítích. Právě tam teď umístila snímek, jak se český kadeřník slavných stará o účes jejího snoubence. Jde ale zatím jen o zkoušku na velký a pro oba snoubence nezapomenutelný den.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: